Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Spící gigant přesunul 61 216 předtěžených prahistorických etherů (ETH) v hodnotě 116 mil. USD na kryptoburzu Kraken

Po 8 letech se pohnuly ethery z “prahistorické” éry před těžbou Etherea. Peněženka dosud držící přes 61 tisíc ETH v hodnotě cca 116 milionů dolarů se vyprázdnila.

Spící gigent držící desítky tisíc předtěžených etherů v aktuální hodnotě cca 116 milionů dolarů přesunula celou svou zásobu 61 216 etherů ETH na adresu kryptoburzy Kraken po osmi letech nečinnosti.

Zdá se, že se jednalo o účastníka předprodeje. Ten se uskutečnil v červnu 2014, kdy provedl ekosystém Ethereum prodejní akci, která umožnila prvním členům týmu a spoluzakladatelům účastnit se a akumulovat předem vytěžený Ether, zatímco síť ještě nemohla generovat nové mince sama.

 

Binance oznámila zprovoznění rychlých a levných vkladů a výběrů Bitcoinu (BTC) pomocí platební vrstvy Lightning Network

 

Šlo o období před zahájením těžby. Ethereum se poté roky těžilo, a to až do spuštění mainnetu ETH2 15. září 2022, kdy se algoritmus změnil na proof-of-stake. Od té doby nové mince namísto počítačového výkonu těžařů generují stakováním tzv. validátoři.

Odeslání 116 milionů USD v Ethereu stálo ethereového boháče nepatrný transakční poplatek ve výši 25,475673161gwei, tedy cca 1,5 dolaru. Podle blockchainu milionář nejprve provedl testovací transakci v nepatrné hodnotě, aby si zajistil, že nedojde k fatální chybě.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Druhé čtvrtletí bylo pro výkon Bitcoinu solidní! Zatímco altcoiny krvácely, bitcoinová dominance rostla, říká CoinGecko

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *