Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance oznámila zprovoznění rychlých a levných vkladů a výběrů Bitcoinu (BTC) pomocí platební vrstvy Lightning Network

Kryptoburza Binance dokončila proces integrace bleskové platební sítě Lightning Network (LN) pro vklady a výběry Bitcoinu (BTC).

Zákazníci, kteří používají Binance k obchodování kryptoměn, mohou nyní vkládat bitcoiny pomocí Lightning Network. Mezi bitcoinovými nadšenci jde o velmi oblíbenou metodu a mnozí na novinku dychtivě čekali.

Binance se připojuje ke Krakenu či Bitfinexu, tedy kryptoburzám, které již bitcoinovou platební vrstvu pro své zákazníky implementovaly. Na kroku burza pracovala poměrně dlouho, přičemž již minulý měsíc oznámila nastavení uzlů LN.

 

XRP není cenný papír, rozhodl soud! Raketový růst ceny po výhře Ripple a opětovné zalistování na kryptoburzách

 

Největší výhodou Lightningu je cena. Zatímco transakce na hlavním blockchainu stojí několik dolarů a nezřídka se vyšplhají i na desítky dolarů, na Lightningu vyjde transakce na několik centů.

Kromě toho jsou tyto transakce také velmi rychlé. Bitcoineři platby na 2. vrstvě považují za řešení pro drobné platby za zboží a služby v každodenním životě, což je něco, na co zatím bitcoinový blockchain není připravený z důvodu malé kapacity, chcete-li škálovatelnosti.

Síť Lightning Network fungující mimo hlavní síť jako „bitcoinová druhá vrstva,“ byla navržena v roce 2016, aby zrychlila dobu transakcí a pomohla s přetížením sítě. V současné době má kapacitu přibližně 147 milionů USD s 69 395 otevřenými platebními kanály…

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Peněženka americké vlády odeslala téměř 10 000 bitcoinů, pravděpodobně v jednom ze 4 plánových prodejů v tomto roce

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *