Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Peněženka americké vlády odeslala téměř 10 000 bitcoinů, pravděpodobně v jednom ze 4 plánových prodejů v tomto roce

Vláda Spojených států dříve naplánovala, že do konce tohoto roku zlikviduje všech přibližně 40 000 zbývajících BTC zabavených z někdejšího nelegálního tržiště Silk road na dark webu, a to ve „4 dalších dávkách.“ Jedna z nich praděpodobně právě proběhla.

Kryptoměnová peněženka spojená s ministerstvem spravedlnosti Spojených států amerických (DOJ) ve středu přesunula v sérii transakcí přibližně 9 825,25 bitcoinů v hodnotě přibližně 299 milionů dolarů.

Vzhledem k dříve oznámeným prodejům je pravděpodobné, že šlo o jednu z celkových 4 akcí americké vlády za účelem zlikvidování zbytku zabavených bitcoinů ze Silk road.

 

Chystají se potíže pro cenovku hlavní kryptoměny s blížícím se datem splatnosti závazků zkrachovalé kryptoburzy Mt. Gox?

 

Nicméně, jak uvádí Cointelegraph, může také zatím jít o určité testování likvidity a před samotným prodejem. V tuto chvíli tak stále není jasné, zda transakce, které se podle všeho nakonec rozšířily na nejméně 101 nových peněženek, byly zaslány na adresy burz či soukromých kupců za účelem prodeje, nebo zůstaly v držení ministerstva spravedlnosti.

Pohyb velkého množství bitcoinů a spekulace ohledně možných prodejů vedly některé investory k obavám z možného výprodeje. Jiní kryptonadšenci si takové hrozby nepřipouštějí a považují je za neopodstatněné.

V době zveřejnění článku je Bitcoin v bezmála 3procentním zisku za posledních 24 hodnin.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Pilotní verze brazilské CBDC má v kódu funkci zmrazit nebo snížit finanční prostředky, tvrdí blockchainový vývojář

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *