Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Soudní rozhodnutí o XRP nemělo žádný dopad? Předseda SEC v žádosti o 2,4 mld. USD rozpočtu zmiňuje krypto divoký západ

„Divoký západ kryptotrhů,“ který je „prorostlý nedodržováním předpisů!“ Tak hovořil předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) o kryptotrzích ve své žádosti o rozpočet na příští rok.

Soud rozhodl, že XRP obchodovaný na burzách nijak neporušuje pravidla o cenných papírech, což do značné míry nabourává veškerou aktivitu SEC v kryptosektoru za posledních několik let. Plýtvání prostředků? Možná.

Gary Gensler, který o rozsudku polemizoval jako o “názoru,” však nadále hlásá mantru o nedodržování předpisů kryptofirem. Krypto nazval divokám západem, když požadoval více než 2,4 miliardy dolarů do fiskálního rozpočtu komise na rok 2024.

 

Americký dolar ztratí status světové rezervní měny, říká ekonom z největší světové ratingové agentury S&P Global

 

V žádosti regulátora o rozpočtu na rok 2024 Gensler hovoří o vytvoření „nových nástrojů, odborných znalostí a zdrojů“ zaměřených na řešení nesprávného chování v kryptoprostoru.

Gensler řekl, že s financováním očekává, že SEC zvýší počet pozic na plný úvazek ze 4 685 v roce 2023 na 5 139 v roce 2024. Podle údajů SEC přinesla divize pro prosazování práva v roce 2022 více než 750 vynucovacích opatření.

Rychlé technologické inovace vedly k nesprávnému chování v kryptoprostoru, uvedl Gensler na slyšení o rozpočtu a dodává:

Naše orgány v SEC jsou poměrně robustní – vždy bychom mohli použít nějaké další zdroje. Pokud by tento výbor považoval za vhodné a chtěl, abychom měli více zdrojů, mohli bychom je použít.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Ripple prokázal tíživou potřebu krypto regulační jasnosti! Pokusy SEC, vykreslit to jako vítězství, jsou ubohé: Garlinghouse

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *