Středa, 29 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Robert F. Kennedy Jr. slibuje, že v případě zvolení prezidentem podpoří americký dolar drahými kovy a bitcoiny (BTC)

RFK Jr. slibuje, že jako prezident USA použiije Bitcoin ke stabilizaci amerického dolaru. Navíc říká, že zisky z prodeje bitcoinů by byly osvobozeny od daně z kapitálových zisků.

Demokratický kandidát na prezidenta Robert F. Kennedy Jr. v rámci své kampaně míří na fanoušky kryptoměn a lidi, kteří se obávají oslabení pozice dolaru.

RFK slíbil, že jako prezident USA bude postupně podporovat americký dolar bitcoiny. Ve svém projevu na akci Heal-the-Divide PAC 19. července Kennedy uvedl, že podpora amerického dolaru tím, co nazval „tvrdá měna,“ včetně zlata, stříbra, platiny nebo bitcoinů, by mohla pomoci znovu stabilizovat americkou ekonomiku.

 

Chainlink (LINK) spouští cross-chain protokol k přemostění do světa tradičních financí za spolupráce hned několika bank

 

Prezidentský kandidát uvedl:

Podložení dolarů a dluhových závazků USA pevnými aktivy by mohlo pomoci obnovit sílu dolaru, omezit inflaci a zahájit novou éru americké finanční stability, míru a prosperity.

Podle politika by se jednalo o postupný proces. V průběhu by se pečlivě vyhodnocovaly výsledky a podle t oho upravoval další postup.

Můj plán by byl začít ve velmi, velmi malém; možná 1 % vydaných státních pokladničních poukázek by bylo kryto tvrdou měnou, zlatem, stříbrem, platinou nebo bitcoiny, dodal.

Kandidát na prezidenta USA dále uvedl, že se chce zasadit o to, aby byl převod Bitcoinu na americký dolar osvobozený od daně z kapitálových výnosů.

Bitcoinového kandidáta mají také Republikáni. Tím je guvernér Floridy Ron DeSantis, který rovněž podporuje kryptoměny a navíc uvedl, že by v den svého zvolení zakázal CBDC.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Americký dolar ztratí status světové rezervní měny, říká ekonom z největší světové ratingové agentury S&P Global

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *