Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Tim Draper si myslí, že Lightning Network vystřelí BTC na 250 000 $

Do roku 2023 by měl Bitcoin vystřelit na 250 tisíc dolarů, myslí si Tim Draper, investor rizikového kapitálu. Podle něj budou inovace jako Lightning Network klíčem k růstu.

Tim Draper sází na Lightning

Během přednášky na Maltě na AI a Blockchain Summitu Tim Draper potvrdil, že očekává růst. Právě inovace jako Lightning Network podle něj vystřelí cenu BTC k nebesům. Tim Draper je dalším z řady zajímavých osobností, které se uchylují k cenovým predikcím. Očekává, že se Bitcoin do 4 let podívá na čtvrt milionu dolarů.

„Myslím, že zpracovatelé bitcoinových plateb skutečně otevřou protipovodňové dveře.”

ATH do 4 let?

Tim má ve svých predikcích jasno. Nejen, že očekává prudký růst, ale má pro to i své vlastní odůvodnění. Podle něj jsou klíčem k růstu ceny Bitcoinu nové možnosti rychlých a levných plateb, jako je LN:

„Je to kvůli Lightning Networku a OpenNode a možná dalším, které nám umožňují utrácet bitcoiny velmi volně a rychle, takže nejde jen o úložiště hodnoty, ale lze jej použít i pro mikroplatby; může být použit pro maloobchod, může být použit všude.“

Tim Draper se se svou predikcí řadí ke jménům, jako je John McAfee, pravděpodobně nejznámnější bitcoinový býk, známý navíc svými kontroverzními prohlášeními, útěkem z USA či sázkou o vlastní přirození.

Upozorňujeme čtenáře, že ačkoli je Tim Draper osobnost, která již něco dokázala a jeho názor má určitou váhu, úspěšně investoval do celé řady společností vč. Skypu, Twitteru, Tesly či Coinbase, je vysoce pravděpodobné, že tato predikce spíše nevyjde. Stejně jako řada jiných. Přesto nás buhví proč zajímají a fascinují.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Digitální juan by měl mít „kontrolovatelnou anonymitu“ – míní centrální banka Číny

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *