Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tone Vays vytyčil bullish cíle pro cenu Bitcoinu: Tato úroveň potvrdí, že bull market začal

Tone Vays začal hovořit o možném obratu dlouhodobého trendu. Blíží se bull market?

Rezistence, která podle Vayse rozhoduje o trhu

Tone Vays je již řadu let uznávaným obchodníkem a influencerem na kryptomrketu. Přinejmenším čas od času kryptokomunita sleduje, co si Vays myslí o aktuální situaci na trhu z douhodobého pohledu.

Pro hodlery není podstatné, jestli dnes BTC vyroste o 10 %, nebo o podobnou částku spadne. Z dlouhodobého hlediska jsou krátkodobé pohyby nepodstatné a na hodlerském webu se jim nevěnujeme. Nicméně úroveň cca 23 tisíc dolarů může být důležitá a její překonání zásadní.

To si alespoň myslí veterán, který obchodoval na kryptotrhu již před vznikem českého hodlerského webu (3. 3. 2019). Předpokládejme tedy, že Vays může mít pravdu, ačkoli jeho predikci nepřikládáme přehnanou váhu.

Svým 123 000 odběratelům na YouTube vylíčil 2 možné scénáře, které nyní očekává.

On-chain účetnictví budoucí součástí kryptoekonomiky: Na vizi Buterina se shodli šéfové Binance a Coinbase

23 tisíc USD

První scénář počítá s tím, že se býkům podaří dotlačit cenu Bitcoinu nad 23 tisíc dolarů. Vays ve svém scénáři počítá s možností odmítnutí na rezistenci těsně pod touto hladinou a následným odrazem od úrovně okolo 19 tisíc dolarů s průrazem 23tisícovky na druhý či další pokus.

Takový vývoj by podle Vayse znamenal velkou pravděpodobnost konce bear marketu. Uvedl:

To mi s 95% až 98% jistotou říká, že býčí trh začal. Dokud se nedostaneme do této situace, nemám 95% jistotu, že býčí trh začal.

Druhý Vaysův scénář vychází z možnosti dalších propadů. Výprodej podle něj může investorům nabídnout ceny kolem 11 tisíc, ale i méně. Jedním dechem však dodává:

Věřím, že býčí trh začne okamžitě poté, protože prostě nevěřím, že by Bitcoin mohl jít níž. Takže to jsou moje dva konečné scénáře.

V obou scénářích Vays očekává, že Bitcoin dosáhne cenové hladiny 23 000 USD koncem tohoto roku nebo začátkem roku 2023. Aktuálně se přitom Bitcoin obchoduje na ceně 16 232 USD za jednotku.

Celkově lze analytikův pohled shrnout jako podmíněně či opatrně bullish s naznačenou možností finálního výprodeje při cenách cca něco přes 10 tisíc USD / BTC.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.

 

FTX má více než 1 milion věřitelů! Uvádí to aktualizované prohlášení o bankrotu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *