Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Virální 1 mil. $ předpověď cestovatele časem byla záhadně změněna

Virální hojně diskutované proroctví od samozvaného cestovatele časem bylo záhadně upraveno, přestože autor byl Redditem zakázán před více než rokem.

Virální cestovatel časem je zpět?

Luka_Magnotta vytvořil na Redditu v roce 2013 příspěvek, ve kterém píše zprávu z roku 2025. Jeho predikce se rychla stala virální. Varoval před bezútěšnou budoucností v chaosu, kde se vlády zhroutily a kmenové válčení se šíří kvůli vzestupu bitcoinů jako jediného aktiva se stabilní hodnotou.

Připomeňme si nejprve krátce, co toto virální proroctví obsahovalo:

„Pravděpodobně mi nevěříte, že přicházím z tohoto roku… […] V průměru se každý rok hodnota Bitcoinu zdesetinásobila. Cena vystoupala z 0,1 dolaru v roce 2010 na 1 dolar v roce 2011, na 10 dolarů v roce 2012 a na 100 dolarů v roce 2013. Od této chvíle došlo k mírnému zpomalení růstu.

Cena Bitcoinu se zdesetinásobala již ne každý, ale každý druhý rok. Na 1000 dolarů v roce 2015, na 10 000 v roce 2017, 100 000 v roce 2019 a na 1 000 000 v roce 2021.

Od této chvíle již neexistuje žádný správný způsob, jak lze vyjádřit tuto hodnotu v dolarech, protože dolar se již přestal používat žádná centrální banka jej nevydává. V dnešním světě existují jenom dvě hlavní formy bohatství: pozemky a kryptoměny.”

TIP: Zpráva Cestovatele V Čase 2 – Náprava Společnosti

Záhadná změna

Tento příspěvěk byl nedávno za záhadných okolností změněn, přestože autor dostal od Redditu ban již před více než rokem.

cestovatel, časem, zpráva, změna, ban

Změna příspěvku však není datována zpětně v čase, což by již začínalo být skutečně zajímavé, ale ke dni 27. října

. A jaké změny někdo na Redditu s virální předpovědí učinil?

I po změně příspěvek cestovatele časem z roku 2013 stále předpovídá, že BTC do roku 2021 bude stát 1 000 000 dolarů. Obsahuje však předmluvu, která varuje před spotřebou energie:

“Jako investor do bitcoinů platíte čínským podnikům za plýtvání elektřinou řešením abstraktní matematické úlohy, která je navržena tak, aby byla stále obtížnější.

Kromě zajištění toho, že mnoho lidí ztratí obrovské částky peněz, zatímco je obohacena malá menšina časných adaptérů, způsobuje Bitcoin obrovské období ekologického poškození v době, kdy bychom se měli jako společnost zaměřovat na snižování emisí uhlíku.“

Závěr

Zpráva cestovatele časem, který předpověděl Bitcoin za milion dolarů, zaujala celou komunitu. Není jasné kdo a jak upravil tento virální příspěvek z roku 2013, ale letos cestovatele časem čeká opravdová výzva. Do konce roku by totiž podle jeho zprávy měla mít každá mince Bitcoinu hodnotu 100 tisíc dolarů. Dočkáme se na konci roku další úpravy, zmiňující důvody, proč to nevyšlo, nebo se předpověď naplní? Co myslíte?

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Překvapení? Samozvaný Satoshi – Craig Wright náhle tvrdí, že nemá prostředky na vyrovnání v multimiliardové kauze

Zdroje:
https://www.reddit.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *