Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Warner Bros se spojil s Nifty’s a spustí Looney Tunes NFT

Warner Bros se rozhodli spustit NFT na oslavu 80. výročí Looney Tunes. Fanoušci Looney Tunes budou mít nyní šanci získat tyto digitální sběratelské předměty.

Looney Tunes NFT

Společnost Warner Bros oznámila spolupráciNifty’s na vytvoření příběhové sbírky nezaměnitelných tokenů (NFT) s názvem „Looney Tunes: What’s Up Block?“

Nyní tak po 80 letech své existence proniknou do světa kryptoměn postavy z oblíbeného pořadu Looney Tunes ze zlaté éry animované kinematografie, jako je Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, nebo Sylvester a Tweety.

NFT bude zobrazovat speciální příběh Looney Tunes zahrnující dějovou linii, spolu s nímž také oslaví 80. výročí postavy Tweety. Hráči budou moci sbírat a následně se zapojit do různých aktivit a zároveň získávat nové a exkluzivní odměny.

TIP: Německo odmítá KYC na peněženky v EU; Polovina kryptokrádeží začíná na sociální síti; Zákaz těžby v New Yorku: Zprávy týdne

Pro začátek společnosti vydají 10 000 NFT s Tweetem za 80 $ za kus. Samotný prodej má proběhnout 20. a 21. června.

Mezi odměny bude patřit speciální přístup k merchandise Looney Tunes a také přístup k virtuálním setkáním a pozdravům. Uživatelé také získají přístup k exkluzivnímu obsahu a samozřejmě zcela novým nezaměnitelným tokenům.

Warner Bros již má na svědomí NFT „Space Jam: A New Legacy,“ avatary NFT s tématikou Matrixu. Dokonce i hybridní model fyzických a digitálních sběratelských karet NFT s motivy DC Comics.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *