Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Začíná exponenciální bull run, říká Nautilus Research

Tone Vays je „zatraceně” bullish, no a není sám. Společnost Nautilus Research je na tom podobně a říká, že Bitcoin vytváří vzor, který historicky předcházel příchodu bull runů.

Začíná bull run

Bitcoin (BTC) zobrazuje vzorce, které se historicky vyskytly před masivními pohyby vzhůru. Analytická společnost Nautilus Research říká, že to potenciálně naznačuje začátek dalšího exponenciálního růstu ceny, běžně známého jako bull run.

V příspěvku na Twitteru společnost Nautilus Research naznačuje, že Bitcoin v současné době vytváří vzor, ​​který předcházel bull runům z let 2012 a 2017.

btc, bull, bull run, vzor, bullish, cena, kurz, graf, vzor, analýzy, cena, graf
BTC “bull run vzor” (zdroj: Nautilus Research; Twitter)

Historie se opakuje

Nezávislá analytická společnost na svém grafu ilustruje, že Bitcoin historicky vytvářel cca 80% propady ze svých maxim v bear marketech. Následně konsolidoval a pomalu se sbírál k započetí dalšího bull runu. Pokud připustíme, že je historie použitelným indikátorem, bitcoiny mohou brzy vystřelit k parabolické rally, která by mohla poslat dominantní kryptoměnu vysoko nad 100 000 $.

Bitcoin “fackuje” altcoiny

Ratingová agentura Weiss Ratings navíc říká, že bitcoin je stále jasným lídrem v krypto prostoru. Dále uvádí: Klíčovým rozdílem mezi touto výbušnou rally a dalšími podobnými pohyby nahoru, které jsme zaznamenali v roce 2020, je, že Bitcoin je jasným lídrem. Skutečně si všimněme, že altcoiny trochu zaostávaly…”

Dále uvádí:

Bitcoin je aktivum go-to pro tradiční investory, kteří chtějí diverzifikovat své podíly do kryptoměny. Kdykoli tedy vidíme, že se Bitcoin ujímá vedení, můžeme si být jisti, že do prostoru vstupují nové peníze. To je předpoklad pro jakýkoli udržitelný běh krypto býků. […]

Za zmínku stojí zejména skutečnost, že hlavní centrální bankéři vykazují více známek toho, že CBDC – digitální měny centrální banky – se objevují jako jejich všelék na náš rozbitý peněžní systém.

[…] Vždy jsme věděli, že měnový systém potřebuje reformu. Nevěděli jsme, jaký tvar to bude mít. S plánovaným přechodem na kryptoměny budou mít centrální banky ještě větší moc kontrolovat nabídku peněz a zaměřovat se na příjemce jejich politických iniciativ.

To může vést k mnoha příznivým výsledkům. Nebude to však bez nezamýšlených důsledků. Tam, kde současná měnová politika již způsobila rozsáhlou inflaci cen aktiv, budou CBDC ještě více centralizovat peníze, což povede k více stejným výsledkům. Díky CBDC se centrální banky neodvracejí od šílenství současného měnového režimu. Zdvojnásobuje se.”

Závěr

Zatímco altcoiny dostávají další dávku beznaděje, při čekání na altcoinovou sezónu, Crypto Rand říká, že vybraný počet altcoinů, včetně Etherea a XRP, čeká výstřel. Svým 220 tisícům sledujících na Twitteru říká, že ETH, XRP, BAT, MATIC či YFI může vystřelit a následovat předchozí růst Bitcoinu na 13 tisíc dolarů. Ještě zajímavější pak je analýza společnosti Nautilus Research, která vidí na grafu BTC stejný vzor, ​​který předcházel bull runům z let 2012 a 2017. Naznačuje tím, že nyní by mohl přijít další (2020, resp. 2021).

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za své investice zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *