Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tone Vays je bullish! Bitcoin uzavřel týdenní svíci nad 13 000 dolarů – nejvýše za téměř 3 roky

Král kryptomarketu a dosud největší kryptoměna dle tržní kapitalizace Bitcoin (BTC) dosáhl uzavření týdenní svíce na nejvyšších hodnotách od 8 ledna 2018. Mnozí analytici se shodují, že ačkoli nyní může přijít korekce, z dlouhodobého hlediska růst ceny Bitcoinu ještě jen začíná. Jedním z nich je Tone Vays.

Bitcoin vytvořil bullish svíci na týdenním grafu

Minule jsme vás informovali, že uzavření týdenní svíce nad rezistencí okolo 12 tisíc dolarů by potenciálně otevřelo cestu nahoru. To se nakonec také stalo a nyní se týdenní graf BTC /USD jeví velmi zajímavě. Vytvořením vyššího maxima došlo k dalšímu potvrzení, že se již zřejmě nacházíme ve fázi dlouhodobého bull marketu. Analytik Tone Vays a další jsou nyní velmi pozitivní, pokud jde o cenu BTC a její budoucí vývoj.

Cesta nahoru se pomalu otevírá, byť k dosažení předchozího ATH z roku 2017 (cca 20 000 $) Bitcoin ještě nemalý kus cesty čeká. Jak sami vidíte, aktuálně se Bitcoin s cenou okolo 13 100 dolarů nachází nejvýše od maxim roku 2019, kdy se býkům podařilo knotem na týdenním grafu dotknout ceny cca 14 tisíc za jednotku BTC. A pak už je v celé historii Bitcoinu výše jen cena na vrcholu předchozího dlouhodobého cyklu z přelomu let 2017 a 2018.

btc, usd, graf, bull, svíce, maximum, týdenní, chart,

Tone Vays je bullish

“Jsem teď zatraceně bullish.” Nevím, jestli je to hloupé, nebo ne, ale jsem docela zatraceně bullish. Nebyl jsem tak moc bullish od začátku roku 2017,“

říká Vays. Známý bitcoinový maximalista a analytik věří, že ačkoli nyní může přijít korekce, celkově je Bitcoin připravený jít cenově mnohem výš. Bull market, který ještě jen začíná, by mohl cenu dopravit na 50 tisíc dolarů, uvedl Vays. Následně by kurz mohl spadnout asi o 50 %, než by Bitcoin mohl dosáhnout a překonat 100 tisíc USD. Vays ve svém videu dodává:

„Z této oblasti 50 000 $, nebo řekněme z oblasti 40 000 $, jdeme nahoru o dalších 300 % až 400 %. To je pro mě něco realistického. To by nás přivedlo řekněme na 150 000 dolarů. Jak dlouho by to mohlo trvat? [Nejpozději] Do dalšího halvingu.“

TIP: Pozor podvod! 🚨 Dostali jste e-mail od Ledgeru? Na nic neklikejte, je to phishing!

Závěr

Tone Vays předpověděl propad v době, kdy byl Novogratz bullish, říká známá píseň “Bitcoin please go to moon.” Nyní populární analytik říká, že je co se týče BTC nejvíce bullish od roku 2017. A pravdou je, že také samotný graf Bitcoinu vypadá momentálně nejlépe přinejmenším od oživení po dlouhodobém bear marketu v roce 2019. Závěrem ještě přidáváme onen legendární song:

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za své investice zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *