5 důvodů, proč Solana (SOL) raketově roste: Lark Davis

Solana, SOL, Metaplex

Mnozí z vás se nás ptají, proč Solana v poslední době trhá jeden cenový rekord za druhým a zda má ještě smysl naskakovat. V tomto článku si řekneme 5 důvodů, proč tato kryptoměna letí na měsíc, jak je definoval Lark Davis.

5 důvodů růstu Solany

V nedávném videu Davis svým 427 000 odběratelům na YouTube navrhuje hlavní důvody, proč Solana pumpuje. Připomeňme, že SOL se nedávno probojovala do první desítky a aktuálně se nachází na 6. místě podle kapitalizace s cenou okolo 200 dolarů. Zatímco aktuálně stojí přesně 189 dolarů, ATH na ceně cca 215 USD dosáhla 9. 9. kolem 16 hodin. To je více než 5násobný růst jen za posledních 30 dní.

I když je nyní SOL v brutálním bull runu, pamatujte, že pumpy bývají často staženy zpět a proto buďte opatrní. Zde je 5 důvodů, které růst Solany podporují:

Ekosystém Solana roste

„Stavitelé se skutečně objevují… Musíte mít věci postavené na svém blockchainu. Jinak jste město duchů. Solana rozhodně není město duchů. Máme spoustu aplikací postavených na Solaně [které] můžete skutečně jít ven [a] používat právě teď, dnes…

Například máte Port Finance (PORT). To je jeden z Aaveových konkurentů, se kterými se setkáváme na Solaně. Máme Mercurial Finance. Je to jako Ethereum’s Curve Finance. Je to stablecoin-swapping protokol. Máme Radium (RAY), což je něco jako Uniswap (UNI).“

Vzestup NFT

„NFT je v poslední době obro vským trendem. Solana má také spoustu NFT. To je součástí toho, co pohánělo poptávku: získat hlavní aktivum Solany, token SOL, protože lidé chtějí jít a koupit NFT na Solaně, jejichž ceny jsou v Solaně.“

Advertisement

Granty a investice

Davis říká, že finanční situace Solany podporuje růst ceny. Společnost v červnu získala 314 milionů dolarů na posílení svého ekosystému decentralizovaného financování (DeFi). Díky tomu může projekt rozdávat granty pro vývojáře v ekosystému SOL.

Instituce

„O Solanu se začínají zajímat institucionální peníze…” Do Solany se tak hrnou investice institucí a vznikají fondy naplněné tímto altcoinem.

DeFi

Davis se také dívá na celkovou hodnotu uzamčenou v ekosystému Solana, která dosáhla více než 5 miliard dolarů. Podle něj toto číslo může nadále růst i díky nízkým poplatkům.

 

Musíme psát pro celou kryptokomunitu, i když nás za to nemusí cenit maximalisté [Komentář]

Americká komise pro cenné papíry pohrozila žalobou Coinbase kvůli programu krypto výnosů, který považuje za cenný papír

Cena Bitcoinu se během pár minut propadá pod 43 tisíc dolarů! 10tisícový propad v rámci jednoho dne?!?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.