Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

#6 | KZ: Ukaž ostatním, jak se to dělá – co můžeš předat?

Vítejte u dalšího dílu Kytkovy zprávy. Dnes bych chtěl vyzvat vás, čtenáře webu KryptoHodler a kryptonadšence, abyste se zamysleli, co můžete ostatním předat. Tento web je komunitní projekt a je na čase, aby se každý z vás trochu zapojil. Našim posláním je šířit osvětu a pomáhat ostatním a tentokrát vás chci požádat, abyste v rámci svých možností přispěli. Přemýšlejte, co můžete ostatním předat.

Předchozí díly KZ:

Dovolená

Dnes je pondělí 24. 8. a pro mě jsou to takové letní “Vánoce”. Konečně se i já dostanu na dovolenou a užiju si týden klidu a pohody s rodinou. Je pravděpodobné, že tento týden zaznamenáte výpadek článků. Nedá se nic dělat a pevně věřím, že si to od září vynahradíme. Připadám si, že to již skutečně dost potřebuju a doufám, že čas strávený na horách mi pomůže si vyčistit hlavu a regeneroat síly. Vím, že je mezi vámi někdo, kdo je pravidelným čtenářem a můžete tento článek brát i jako určitou možnost se více zapojit.


Společný prostor

Kryptoměny představují revoluci financí, bankovnictví a fungování peněz… V současnosti jde o jednu z nejdůležitějších novinek a inovací, které tu máme. Já si myslím, že když své znalosti o Bitcoinu nebo altcoinech předáte dalším lidem, tak to bude skutečně záslužná a hodnotná činnost. Můžete udělat něco pro to, abyste pomohli ostatním. Můžete něco předat, něčím přispět do tohoto společného prostoru kryptokomunity a kryptosvěta. KryptoHodler k tomu nabízí vhodný prostor. Nyní máte šanci se připojit.


Co můžeš předat

Máte šanci něco předat! Mnozí z vás při těchto slovech možná lehce znejistěli. Kryptoměny jsou obtížné téma, ale věřím, že úplně každý člen komunity by hned teď bez problému dokázal něčím přispět. Ze začátku jste se možná lekli, ale teď vám dokážu, že i vy máte čím prospět ostatním. Každý si v rozsáhlé oblasti kryptoměn našel něco jiného. Někdo neví nic o smart kontraktech, ale má zmáklé bitcoinové peněženky. Někdo se naučil skvěle obchodovat na nějaké burze. Můžete dobře znát nějakou kryptoměnu. Nebo jste se nějaký čas věnovali nějaké platformě, abyste se ji naučili používat a nyní to již máte zmáklé . Možností je nekonečno. Každý z vás má něco, co ovládá, smyslem je si to nenechat jen pro sebe.

Věřím, že každý z našich čtenářů, pokud tu nejste úplně noví, má nějakou znalost / zkušenost, kterou by mohl předat a pomoct tak ostatním. A to je to, bych od vás chtěl. Nenechávejte si to pro sebe. Napište návod pro ostatní a udělejte něco dobrého pro kryptokomunitu. Fantazii se meze nekladou, můžete vytvořit text, přidat screeny obrazovky, odkazy na užitečné stránky… Samozřejmostí musí být uvedeny použité zdroje a zbytek je na vás. Jestli hledáte vhodný textový editor, lze využít třeba Google Docs bez nutnosti instalace. Až budete hotoví, pošlete svůj příspěvek k nám do redakce a my ho zvěřejníme.


Závěr

Myslím, že pomoc ostatním a osvěta ohledně Bitcoinu a kryptoměn je záslužná činnost. Proto jsem se rozhodl vyzvat každého z vás, abyste se přidali a podělili se s ostatními o to, co můžete předat. Přispějte tím, co jste se už naučili. Dejte ostatním vědět, že jste zde také. Přestaňte se zbytečně dohadovat v diskuzích na internetu a ukažte, co umíte. Těším se, že něco předvedete. Své příspěvky posílejte na naš Facebook (kliknutím na tlačítko poslat zprávu) nebo na e-mail info@kryptohodler.cz.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *