Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

#62: | Dan Held: Supercyklus dopraví Bitcoin na milion dolarů do 5 let, ale blockchain zázrak není

Vítejte u 61. dílu souhrnu na Hodlerovi. Je sobota 11. července a Bitcoin se drží na ceně 9 235 dolarů za minci. V komunitě se začíná mluvit o možném příchodu altcoinové sezóny, dominance je však stále nad 50 %, a to o 2,6 %. Milion dolarů za Bitcoin do 5 let – je to možné? Dan Held věří, že ano.

Bitcoin za milion

Dan Held si myslí, že by bitcoin mohl stoupnout na 1 milion dolarů za čtyři až pět let. Důvodem je, že očekává bezprecedentní příliv institucionálních investic. Held je vedoucí rozvoje obchodu v burze Kraken. Uvádí: Myslím, že tento [bull run] versus jiné cykly bude mnohem silnější, protože budeme mít příliv institucionálních peněz. Budeme mít mnohem rozvinutější architekturu, budeme mít mnohem lepší marketing…” Zajímavá otázka zní, co se stane, když si celý svět uvědomí, že tu máme digitální decentralizovaný zásobník hodnoty, který nelze zabavit. Held přiznal, že 90% jeho osobního finančního portfolia má investrováno v bitcoinech.

Zajímavostí je Heldův názor na blockchain. Podle něj je stvořen pro Bitcoin a je prakticky nemožné ho použít pro cokoli jiného. Trochu ironicky poznamenává: Položíme blockchain na Měsíc, vložíme blockchain na jídlo, vložíme blockchain na průmyslové věci.  Musíte to posypat jako Salt Bae, posypat na to nějaký blockchainový prach a magicky to vydá nějakou efektivitu. [Ne,] Satoshi záměrně postavil blockchainovou techniku ​​pro stavbu bitcoinů.”

Týdeníky a nepravidelné články

Kryptozprávy z burz: Rekordní výběr Bitcoinu z Coinbase; První případ zablokování stablecoinu; Špehuje Binance uživatele?

Z kryptoměnových burz bylo ve středu vybráno o 20 660 více bitcoinů, než kolik jich tam bylo ve stejný den vloženo. Dle údajů společnosti Glassnode jde o největší odliv BTC z burz v roce 2020. Obvykle je toto chování obchodníků považováno za býčí, což by čistě teoreticky naznačovalo možný růst. Je zajímavé, že samotná Coinbase zaznamenala čistý odliv 20 787 BTC, což je více než celkový údaj pro všechny burzy dohromady.

Další zprávy:

  • Obchodování s Litecoinem na minimech.
  • Největší japonská kryptoburza oznámila partnerství s Brave.
  • První případ zablokování stablecoinu.
  • Špehuje vás appka od Binance?
  • Lucas Nuzzi navrhuje burzám odvracet hacky rollbacky.

Kryptoměny

Nová aplikace Strike spojuje bitcoinové platby včetně LN přímo na bankovní účty – přešla do beta verze

Aplikace Strike tvrdí, že umí propojit bitcoinové transakce s vašimi bankovními účty. Díky tomu umožní odesílat a přijímat bitcoinové platby přímo z bankovního účtu. Strike již existuje v beta verzi ke stažení pro iPhone, Android a Chrome. Přijaté platby jsou okamžitě převedeny na fiat.

Největší překážkou růstu decentralizovaných financí (DeFi) je bezpečnost

Zakladatel blockchainové bezpečnostní společnosti Quantstamp Richard Ma zhodnotil největší překážku DeFi na cestě k masovému přijetí. Největší výzvou decentralizovaných financí je jednoznačně bezpečnost, která zatím tak trochu pokulhává.

Vzdělání

Návod pro nováčky: Jak si mám koupit svou první kryptoměnu (1. díl)

Bitcoin je díky omezenému množství a dalším cenným vlastnostem dlouhodobě v růstovém trendu a mnozí investoři ho proto vyhledávají. Chcete vědět, jak si můžete koupit svůj první Bitcoin? Je to skutečně jednoduché. Budete li postupovat pomalu a pečlivě, nemělo by dojít k žádným problémům. Náš návod vám s tím pomůže.

Politika

Rapová superhvězda Kanye West podporující krypto kandiduje na prezidenta USA

Kryptonadšenec a hvězda rapu Kanye West vyhlásil, že se uchází o post prezidenta Spojených států. Westovo virální oznámení na Twitteru již získalo 1,2 milionu lajků a přes 530 tisíc lidí ho retweetlo. Vzhledem k poměrně nízké pravděpodobnosti zvolení se však spekuluje, zda jsou tyto cíle legitimní, nebo jde pouze o jakousi kampaň, kterou si chce získat ještě více zájmu a fanoušků.

Komunita

3 Výroky o kryptu: Virální tweet Binance se ptá: „co je XRP?”

Co, kdybychom se vás zeptali na váš názor na kryptoměnu vydávanou společností Ripple? Jak byste doplnili větu: „XRP JE _____ ?” Zaznamenali jsme zajímavou diskuzi ohledně dlouhodobé TOP 3. – 4. kryptoměny dle tržní kapitalizace. Vše odstartoval jeden tweet, kde se burza Binance více než milionu fanoušků ptá, co je to XRP… Odpovědi jsou velmi různorodé.

#5 | KZ: „Kryptoweby jsou na úrovni Google překladač + Blesk?” – Reakce

Kicom z Bitcoinového kanálu ve svém posledním videu polemizuje, zda u nás není těch kryptoměnových webů až příliš a klade si otázku, zda má zapotřebí, si do nich rýpnout. Je to možné a upřímně – náš web taky nebyl v ČR prvním, který se zaměřoval jen na krypto, byť jsme první hodlerský web u nás. Na druhou stranu, stěžovat si z pozice kryptonadšence, že je u nás příliš moc kryptoměnových magazínů? Vážně? To je jako mít rád auta a nadávat na to, že je příliš mnoho automobilek. Naprosto zbytečné.

Závěr

A to je již z dnešního Sobotního přehledu posledních novinek vše. Přejeme vám hezký víkend a nezapomeňte, že hodleři nepanikaří, i kdyby Bitcoinovej kanál kryptoweby hejtoval.


Krypto Hodler je místo, kde je srdečně vítán každý příznivec kryptoměn. I díky vám se nám daří den za dnem budovat příjemnou komunitu vzájemně nápomocných lidí. Neustále usilujeme o pečlivý výběr těch nejzajímavějších zpráv a novinek, abychom vám přinášeli skutečně jen to nejpodstatnější a nejzajímavější, co se aktuálně děje. Zprávy doplňujeme edukativními a odpočinkovými články a jednou týdně vše zabalíme do Sobotního přehledu posledních novinek (SPPN), abychom vám umožnili zpětně listovat v novinkách týden po týdnu. Poskytujeme vám časově úsporné řešení, jak sledovat aktuální dění během pouhých několika minut týdně.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *