Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Atari – legendární výrobce videoher – uzavřel partnerství s nadací Litecoin (LTC)

Nadace Litecoin oznámila partnerství s herní legendou Atari. Kryptoměna Litecoin (LTC) bude nyní přijata jako prostředek k investování do plánovného vlastního tokenu klasické herní společnosti. Ten by měl být spuštěn v září. Současně bude LTC přijímán k platbám za nové herní konzole VCS. 

Atari a Litecoin jsou nyní partneři

Blíží se spuštění vlastního tokenu herní legendy. Investoři, kteří do něj budou chtít investovat, k tomu budou moct použít LTC jako platební prostředek. Společnost Atari Chain LTD naplánovala vydání tokenů do září tohoto roku. Předprodej je však již v tuto chvíli dostupný.

Generální ředitel společnosti, Fred Chesnais, k tomu uvedl, že Litecoin bude díky snadnému použití a nízkým poplatkům velmi vhodným coinem pro ekosystém dávného herního giganta. Říká: „Jsme rádi, že máme Litecoin jako způsob platby za prodej Atari tokenů. Snadnost použití Litecoinu a nízké transakční náklady z něj činí perfektní řešení pro použití spolu s Atari Tokenem a dalšími projekty.”

Konzole VCS za LTC se slevou

Konzole Atari VSC designem připomíná tento starší model 2600

Litecoin je nyní možné použít k předobjednávce velmi očekávané herní konzole VCS se slevou. Jde o první novodobou herní konzoli od této společnosti. Je to trochu jako návrat Godzilly – legendární gigant se vrací se svou novou verzí. Posoudit, jak se návrat zdařil, to již necháme na hráčích a fanušcích, kteří si mohou pamatovat videohry Atari i z doby dávno před internetem.

Novinka by měla umožnit si zahrát jak herní klasiky ze starších konzolí, tak samozřejmě i nové hry. Součástí bude také možnost streamovat 4K videa. Kromě toho konzole VCS uživatelům umožní vytvářet a nahrávat své vlastní hry a aplikace a zpřístupnit je ostatním.

Tip: Vývojář Jimmy Song vysvětluje, proč Satoshi pravděpodobně nestojí za včerejší záhadnou transakcí

Zakladatel Litecoinu je nadšený

Charlie Lee uvedl, že mu toto partnerství oživilo vzpomínky na hraní her, jako byly Asteroidy, Breakout, Pong a další. Nadace Litecoin je ze spolupráce nadšená: Mnoho z nás si pamatuje, jak jsme vyrůstali a hráli hry od Atari. Je skvělé vidět Litecoin, jak se různými způsoby používá v ekosystému Atari, od zakoupení nové herní konzole Atari VCS, až po použití jako způsob investování do [stejnojmenných] Tokenů.”

„Nadace Litecoin je nadšená, když vidí možnosti partnerství, jako je toto, nejen pro Litecoin a kryptoměny, ale také pro herní průmysl a celoživotní fanoušky Atari.”

Závěr

Litecoin má další zajímavé partnerství. Tentokrát jde o slavného výrobce herních konzolí, který se aktuálně vrací s novým modelem. Krypto Hodler také začátkem měsíce informoval o pokroku v implementaci technologie Mimblewimble, která se postará o lepší soukromí Litecoinu.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *