Axe a jeho limitovaná dogecoinová edice deodorantů bude v ČR nedostupná: Dogecan

(Zdroj: Reddit)

Známý výrobce deodorantů a další kosmetiky Axe laškuje s nejvtipnější kryptoměnou na světě. Dogecoin se objevuje na jeho výrobcích Dogecan, které v rámci reklamní kampaně rozdává influencerům.

Axe Dogecan

Pokud patříte k příznivcům DOGE a rádi byste is pořídili sprej s dogecoinovou vůní, bohužel vás musíme zklamat. Dogecan bohužel není dostupný mimo USA a v tuto chvíli to nevypadá, že by se ho společnost rozhodla vyrobit ve větší limitované sérii i pro zákazníky z ČR či Slovenska. Na druhou stranu, pokud se nacházíte v USA a nějak by se vám podařilo k výrobku dostat, mohlo by se jednat o poměrně zajímavý sběratelský předmět, který by v případě zastavení výroby mohl patřit k velmi omezené a vzácné edici.

Od společnosti Axe je vydání deodorantu Dogecan poměrně zajímavým počinem. To platí i přes opožděné načasování po odeznění horečky, která letos na jaře hnala cenu většiny kryptoměn nahoru a zejména Dogecoin patřil k altcoinům, které to na měsíc skutečně neměly daleko.

Produkty Axe Dogecan budou rozdávány zdarma a spotřebitelé budou vyzváni, aby se zaregistrovali na webových stránkách firmy a měli šanci získat plechovku krypto vůně. Jak už bylo řečeno, marketingová kampaň se však mimo USA zdá být pro fanatiky Dogecoinu nedostupná. Společnost již rozeslala první vzorky populárním osobnostem z komunity Dogecoinu, včetně spoluzakladatele dogecoinu Billyho Markuse, populárního účtu na Twitteru Dogecoin Rise a hudebníka a zastánce DOGE Lila Mooka.

Marketingová kampaň byla poprvé předznamenána v dubnu kolem Doge Day. Společnost Axe tehdy tvrdila, že by vytvořila tělový sprej s „vůní kryptoměny,“

Advertisement
pokud by DOGE překonal $ 1. Navzdory tomu, že DOGE nikdy nedosáhl hranice 1 $, firma pokračovala v produkci tělového spreje Dogecan. Balení deodorantu obsahuje kartu, která zní:

Jdeme na Měsíc, v tomhle najdete krypto-důvěru, kterou potřebujete, abyste se tam dostali.”

Tesla koupila Bitcoin za 1,5 mld. $ – překonal 44 tisíc dolarů! Elon Musk a Snoop Dogg shillují Dogecoin; Ether CME futures spuštěny: Příběhy týdne

Dogecoin poletí v roce 2022 „doslova na Měsíc!” – Na oběžnou dráhu ho doparví SpaceX

Nebezpečný kapitalismus pro všechny! Zakladatel Dogecoinu kritizuje kryptomarket a žerty šly stranou

Odliv bitcoinů z burz za miliardu USD měsíčně provázel výlet pod 30 tisíc dolarů, kde se BTC dlouho neohřál

Co tlačí cenu Bitcoinu dolů a proč spadla pod 30 000 dolarů?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.