Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Dogecoin poletí v roce 2022 „doslova na Měsíc!” – Na oběžnou dráhu ho doparví SpaceX

Dogecoin: Miliardář Elon Musk uvedl, že jeho komerční firma pro průzkum vesmíru SpaceX zahájí počátkem příštího roku „misi DOGE-1 na Měsíc.“

Doslova na měsíc

Nejvtipnější kryptoměna Dogeoin v poslední době podléhá masivnímu hypu. KryptoHodler nedávno infomoval, že kdo vložil do DOGE 1200 dolarů zhruba před rokem, tak by vydělal až neuvěřitelných cca 400 – 500 tisíc dolarů. Masivní pumpa může splasknout, ale něco extrémního zřejmě přetrvá.

Komunita memecoinu roky vtipkuje o letu (ceny) na měsíc. Poté, co cenovka DOGE narostla až na současné maximum více než 0,7 USD, se to zřejmě stane i doslova.

„Tato mise předvede aplikaci kryptoměny mimo oběžnou dráhu Země a vytvoří základ pro meziplanetární obchod,“ uvedl ve svém prohlášení viceprezident komerčního prodeje SpaceX Tom Ochinero.

První meme ve vesmíru

Kanadská společnost zabývající se výrobou a logistikou Geometric Energy Corporation zahájí užitečné zatížení financované z Dogecoinu na jedné z prvních raket SpaceX na Měsíc. V nedělním oznámení společnost uvedla, že její komerční satelit by mohl cestovat na Měsíc již v prvním čtvrtletí roku 2022 na palubě nosné rakety SpaceX Falcon 9. Váží 40 kilogramů…

„Poté, co společnosti Geometric Energy Corporation a SpaceX oficiálně uzavřely transakce v DOGE pro tuto záležitost, ustanovily DOGE jako účetní jednotku pro lunární obchod v kosmickém sektoru,“ uvedl generální ředitel společnosti Geometric Energy Samuel Reid.

Elon Musk, zakladatel Tesly a SpaceX, to komentoval:

„SpaceX příští rok vypustí na Měsíc satelit Doge-1. – Mise byla zaplacena v Doge. – 1. krypto ve vesmíru. – 1. meme ve vesmíru. To the mooooonnn!!”

Dogecoin je top4 krypto a bude první na Měsíci

I přes určitou cenovou korekci z hodnot nad 0,7 USD na aktuálních 0,54 dolarů je Dogecoin stále na neuvěřitelném 4. místě podle tržní kapitalizace. Coin, který byl spuštěn z legrace, se proměnil na bezmála 70 miliardovou ($) záležitost za nemalé podpory tweetů Elona Muska.

Závěr

Zakladatel SpaceX Elon Musk na Twitteru opakovaně neurčitě naznačoval, což mohlo být vykládáno jako žert, že Dogecoin bude první kryptoměnou, která „doslova“ dosáhne měsíce. Je to skutečné a zatímco na oběžné dráze Země již běží Bitcoin node, software DOGE bude první na Měsíci.

 

Bitcoinová peněženka na oběžné dráze! Obíhá Zemi rychlostí 8 km za sekundu

Kdo vložil první stimulační šek 1 200 USD do Dogecoinu, dnes by měl téměř 400 tisíc dolarů díky memecoinu!

Jednotky Bitcoinu: Kolik satoshi (SAT) je jeden Bitcoin (BTC), co je Microbitcoin (µBTC) a další..

Tesla koupila Bitcoin za 1,5 mld. $ – překonal 44 tisíc dolarů! Elon Musk a Snoop Dogg shillují Dogecoin; Ether CME futures spuštěny: Příběhy týdne

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *