Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Moje Kryptoměnové Portfolio

Portfolio… Pojďme na to. Youtuber Kicom ve svých videích příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto pořadu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. V dnešním díle nám představí kryptoměny, které hodluje, tedy své portfolio.

Portfolio

Hodler si musí dobře rozmyslet, které kryptoměny bude držet. Já jsem v jednom článku navrhl, abyste si vybrali 9 kryptoměn, resp 8 + BTC. To proto, že člověk snadno podlehne pocitu, že musí mít úplně všechno, což vede k přílišnému rozmělnění investice.

Dobré portfolio se však nepozná jen podle toho, že obsahuje předem stanovený počet kryptoměn. Diverzifikaci lépe prospěje, když si vyberete kryptoměny z různých skupin, např. podle periodické tabulky kryptoměn.

Portfolio ještě jednou

Další věc, na kterou časem hodler naráží, je to, že své portfolio musí přizpůsobit i své strategii. Někdo si takto vytvoří např. dvě portfolia. Jedno na extra dlouhou dobu, kam zpravidla patří BTC a možná pár dalších kryptoměn, od kterých si slibujeme dlouhodobý růst.

Druhé portfolio můžeme nazvat např. spekulativní. Sem řadíme kryptoměny, od kterých si slibujeme, že jejich cena prudce vzroste a my je následně prodáme. Pokud se taková strategie podaří, může to Hodlerovi pomoct nakumulovat více Bitcoinu, popř. vzít nějaký zisk.

Různých variant existuje nepřeberné množství a každý z vás si to jistě navrhne podle sebe, stejně jako to jistě udělal youtuber Kicom, ale to už nám řekne sám, ve svém dnešním videu (níže).

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Využij také odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

TIP redakce: HODL | Kryptokomunita a Její 3 Společné Zájmy, Ideály a Vize

Video

Tuto nahrávku čtenářům webu KryptoHodler.cz (Hodler) přináší youtuber Kicom a jeho Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný pořad, který u nás vychází každé úterý v 17:00, dnes však mimořádně až ve čtvrtek. Dnes na téma: Portfolio.

 

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *