Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Oslava a První Video

Kicom a jeho Bitcoinovej Kanál dnes slaví 1000 odběratelů a 3 měsíce od vzniku. Při této příležitosti si společeně pustíme jeho první video. Jak to celé vzniklo? Proč Bitcoin? Kdy poprvé nakoupil? Proč to celé dělá? Kdo vlastně je a proč se rozhodl dělat youtubera a ještě navíc o kryptoměnách? Jdeme na to!

Youtuber Kicom ve svých videích příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto pořadu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. Dnes speciální díl – oslava 1000 odběratelů, 3 měsíce na scéně a společné sledování prvního videa.

První video

Hodler začal vydávat Bitcoinovej Kanál teprve nedávno. Bavili jsme třeba se o tom, zda je pozdě na nákup kryptoměn, nebo o největších problémech Bitcoinu. Neměli jsme tu čest, nabídnout vám první video, Takže to dnes, při příležitosti oslavy, napravíme. Kicom hned v úvodu říká: „Přátelé, tohle je úplně první video na tomto kanále, to jsem zvědavý, jak to dopadne.” A jak to zatím dopadlo?

Oslava – 1000 lidí to zajímá a sleduje

Dnes jsou to přesně 3 měsíce, co první video vyšlo. Z tu dobu si Bitcoinovej kanál získal přízeň tisícovky lidí. To je krásné číslo a my mu srdečně gratulujeme. Jsme rádi, že vám tato videa můžeme jako jediný web nabídnout. A máme opravdu velkou radost, když se členům naší komunity daří.

TIP redakce: Zpráva Cestovatele V Čase 2 – Náprava Společnosti

První Video

Tuto nahrávku čtenářům webu KryptoHodler.cz (Hodler) přináší youtuber Kicom a jeho Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný pořad, který u nás vychází každé úterý v 17:00. Dnes na téma: Oslava a společné sledování prvního videa.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Využij také odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *