Detekuje Smart Contracter dno cyklu? Chce zopakovat trefu z roku 2018

bitcoin, btc, nadějný, cestovní, nebe

Analytik, který přesně označil dno medvědího trhu v roce 2018, je opět při chuti a brousí si zuby na další trefu.

Co nyní říká Smart Contracter

Pokud zavzpomínáme na zotavení kryptotrhu z bear marketu 2018 – 2019, BNB byl jeden z projektů, které si i během propadů vedly nejlépe a velmi rychle se vzpamatoval. Binance coin stanovil své nové ATH ještě v roce 2019 a téměř to z přelomu let 2017 a 2018 zdvojnásobil. Pro srovnání, Bitcoin překonal tehdejší ATH okolo 20 tisíc USD až na konci roku 2020.

Přesto pseudonymní analytik známý jako Smart Contracter říká svým 208 500 sledujícím na Twitteru, že je překvapen, jak dobře obstál Binance Coin proti BTC během nejnovějšího medvědího trhu.

Připomíná mi Ethereum v roce 2017. Až začnu toužit po tom, aby bylo dno, BNB bude pro mě jedním z nich.”

Zdroj: Twitter; Smart Contracter

TIP: „Bitcoin je mrtvý!“ Nástup bear marketu přinesl dav hlásící cestu na 0

Ohledně dna cyklu

Smart Contracter sestavil seznam věcí, které podle něj naznačují, že dno medvědího trhu je blízko.

První na seznamu je tweet od ekonoma Alexe Krügera, který poznamenává, že Google vyhledávání výrazu „Bitcoin dead“ dosáhlo o víkendu historických maxim.

Další je index strachu a chamtivosti, který o víkendu zobrazil nevídaně nízkou hodnotu 6 bodů, což znamená „extrémní strach.“

Zprávy o ohromujících ztrátách krypto hedgeového fondu Three Arrows Capital (3AC) jsou podle stratéga dalším znamením, že dno je blízko.

Dříve, před necelým měsícem, napsal:

Zírat kolem 6 let na BTC téměř každý den má své výhody. Struktura bear flag se nyní hroutí, ale nezapomeňte si koupit kapitulaci pod 24k.”

Advertisement

Zdroj: Twitter; Smart Contracter

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Závěr

Stratég, který v roce 2018 stanovil dno cyklu na 3,2k s přesností na 200 USD na každou stranu, a tip mu vyšel jako by byl věštec, říká, že vidí určité signály blížícího se low. Zatím však konkrétní přesnou hladinu, kde tentokrát očekává dno na Bitcoinu, nestanovil.

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.