Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Dlouhodobí hodleři hromadí BTC za stovky milionů dolarů denně

Jak odhaluje on-chain analytická platforma Glassnode, dlouhodobí hodleři Bitcoinu jsou v období probíhající masivní akumulace.

Kohorta investorů s malou nebo žádnou historií utrácení svých bitcoinů (BTC) kumuluje BTC ve výši stovek milionů dolarů denně. Jak uvádí společnost Glassnode ve svém nejnovějším newsletteru, míra akumulace dlouhodobých držitelů je exponenciálně vyšší než množství vytěžených BTC za den.

“V současné době je míra LHT inflace na trhu -10,9 %, což znamená, že LTH aktuálně zvyšují svůj zůstatek 7,6násobkem míry emise.”

“S emisí přibližně 900 BTC vytěženými za den to znamená, že se do úložiště LTH denně přesouvá přibližně 6 840 BTC,” dodává vedoucí on-chain analytik společnosti Glassnode na Twitteru.

LHT je zkratka long term holders. Řeč je o investorech, kteří drží své stacky déle než 155 dní. Ve středu odpoledne se BTC obchoduje za 40 680 USD. To znamená, že dlouhodobí hodleři denně zvyšují své “zásoby” Bitcoinu mincemi v hodnotě 278 a čtvrt milionu dolarů. To jsou téměř 2 miliardy dolarů za týden.

Zmínka o inflaci v citaci Glassnode odráří tzv. efektivní míru inflace, resp. LHT tržní míru inflace. Ta podle společnosti klesla na -10,9% uprostřed silné akumulace dlouhodobých držitelů. Historicky pak efektivní míra inflace mezi -14% a -15% znamenala dno medvědího trhu pro BTC.

“To [aktuální LHT tržní míra inflace – na grafu zeleně] se blíží historickým minimům, která signalizovala minima medvědího trhu v minulých cyklech, a je to další konstruktivní dlouhodobý podtext,” uzavírá Glassnode.

 

PoW kryptoměny se v EU nezakazují! Bitcoin přežil v rámci členských států

Fed a kryptoregulace; Virginské banky nabídnou krypto; EU hlídá kryptoburzy kvůli sankcím: Zprávy týdne

NFT hype opadl a ethereové transakční poplatky klesly na 6měsíční low

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *