Pátek, 1 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Ethereum půjde nad 20 000 dolarů! Macro guru Raoul Pal střílí od boku: Seriál TNT

Na co si dělat složité analýzy, když i macro guru radí investovat pěkně od boku a příliš se s tím nemazat. Bude to geniální gól s prstem v nose, nebo tahle střela skončí ostudně ve vlastní brance?

Udržíme li se v bull marketu, některé altcoiny budou nadále pumpovat vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny. Který z nich bude úspěšný a kdo míří mimo terč? V seriálu Tuna nových tipů (TNT) zveřejníme žhavé tipy analytiků a vy následně můžete sledovat, zda je kryptomarket raketově odpálí až na měsíc, nebo jen rozpráší do vesmíru.

Raoul Pal střílí od boku

Kryptosvět nás baví, protože každý den přináší nové příběhy a nové hry. Hráčů jsou nejméně tisíce, ale kdo bude úspěšný? Někdy ani hodiny a hodiny promýšlení a plánovaní nemusí přinést vytoužené ovoce a možná právě proto Raoul Pal střílí od boku. Říká, že svou nejnověji diskutovanou predikci vnímá jako správnou, ale vychází přitom z poměrně iracionální premisy. Posuďte ale sami, Pal totiž věří, že je možné na základě cenové historie Bitcoinu predikovat budoucí cenu Etherea.

Dnes je cena jednoho etheru okolo 3 800 dolarů. Celosvětově známý ekonom a investiční stratég však říká, že vyletí na více než pětinásobek. Jinými slovy se má druhá největší kryptoměna a současně dlouhodobě nejúspěšnější platforma pro DeFi, NFT a další produkty blockchainové technologie dostat nad hodnotu 20 tisíc dolarů. V nové epizodě Bankless bývalý manažer Goldman Sachs odhalil, podle čeho tuto cenovou predikci odvodil.

Moje předpověď ceny ETH byla severně od 20 000 dolarů, a to je docela jednoduché. Jediné, co jsem udělal, bylo, že jsem graf ETH přemapoval na graf Bitcoinu

z roku 2017. Fungují perfektně a dává nám to 20 000 dolarů. Není v tom žádná velká věda, ale připadá mi to správně.“ 

Pal dále říká, že Ethereum může dosáhnout svého cenového cíle do března 2022.

BTC tip jako bonus

Při pohledu na Bitcoin (BTC) Pal říká, že přední kryptoměna může v nadcházejících měsících také střílet jako bedna dynamitu. Uvádí:

„Také jsem zmapoval cenu Bitcoinu versus Bitcoin 2013. Vypadají dost podobně. Existuje spousta dalších způsobů, jak bych pracoval s bitcoiny – pomocí log. grafů, regresní analýzy a podobných věcí. Obecně si myslím, že to půjde někam mezi 250 000 až 400 000 dolary, s okrajovou šancí na milion [dolarů], pokud budeme mít prodloužený cyklus.

Nezapomeňte, že se obvykle zvyšuje 5 až 10krát za poslední tři měsíce v roce. Ještě jsme se ani nedostali na historické maximum, ale řekněme, že Bitcoin vzroste 5x z 60 000 dolarů. To je 350 000 dolarů. To by byla velmi normální rally na konci roku, vzhledem k tomu, že se chystáme mít ETF (fond obchodovaný na burze). A pokud mám pravdu, můžeme vidět, jak se centrální banka otáčí k dalšímu tisku. Letos možná nevytisknou více peněz, ale začnou o tom mluvit. Jen tyto dvě věci stačí k tomu, aby se Bitcoin dostal na 350 000 dolarů.“

Závěr

No, tak nyní je řada na vás, berete tuhle nahrávku od boku jako gólovou šanci, nebo je to jen další rána do prázdna? Raoul Pal věří v rally a očekává, že se historie tak či onak zopakuje a vyčaruje hodlerům úsměv na tváři. Může však s těmito tipy uspět? Kryptomarket nám časem ukáže, zda má tato analytická konstrukce sestavená z kousků starých novin šanci na úspěch, nebo zbledne tváří v tvář čerstvému vydání.

Disclaimer
Článek slouží k pobavení. KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Odpočítávání a protesty: Bitcoin se brzy stane zákonným platidlem Salvadoru

Anthony Scaramucci: 100 000 USD za BTC do konce roku je stále na dosah

Odpočítávání a protesty: Bitcoin se brzy stane zákonným platidlem Salvadoru

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *