Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Flare Network se připravuje na krypto airdrop pro držitele XRP

Flare oznámil blížící se termín pro dlouho očekávaný airdrop, který získají držitelé XRP, kteří se dříve přihlásili.

Flare airdrop

FLR bude distribuován držitelům XRP na základě snímku sítě pořízeného koncem roku 2020. Jak tehdy Kryptohodler informoval, pro získání airdropu bylo potřeba provést registraci pomocí speciálního nástroje společnosti Flare.

Nyní se dlouho očekávané tokeny mají začít rozdávat hodlerům XRP v poměru 1:1. Airdrop začne již za několik dní a zapojení uživatelé by měli podle dříve zveřejněných informací získat 15 % tokenů ihned.

Flare Network chce i pomocí tokenů FLR nasadit funkce inteligentních kontraktů do různých blockchainových sítí, počínaje XRP.

Jak společnost uvedla na Twitteru:

Distribuce tokenů FLR začne 9. ledna ve 23:59 UTC.

 

Indonésie spustí národní kryptoburzu v roce 2023

 

Po výplatě první části airdropu by zbývající část tokenů měla proudit na zapojené (zaregistrované ETH kompatibilní) adresy průběžně. Tempo výplat má v průměru činit 3 % měsíčně po dobu 25 až 34 měsíců.

Mezitím tokeny Songbird (SGB), což je „kanárská síť“ sítě Flare Network, tento týden vzrostly o více než 88 %. Jde o obdobu testnetu, přičemž společnost na svých stránkách definovala rozdíl takto:

Kanárská síť je provozní blockchain s definovanou zásobou tokenů, která umožňuje testovat nové funkce v produkčních podmínkách před jejich nasazením v hlavní síti.

To je rozdíl od testovací sítě, která má obecně neomezenou zásobu tokenů.

Podporu airdropu přislíbila celá řada kryptoburz, včetně Coinbase a Binance.

 

Cena Bitcoinu se nehýbe a volatilita klesla na 2,5letá minima

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *