Pátek, 1 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Indická Vláda Potvrdila – Zákaz Kryptoměn v Zemi Bude!

Kryptonadšenci druhé nejlidnatější země světa obdrželi španou zprávu. Zákaz Kryptoměn v Indii se skutečně plánuje, vláda to prozradila až u soudu.

Vláda potvrdila zákaz kryptoměn v Indii

Nejprve jsme vás začátkem června informovali, že v Indii koluje nepotvrzený návrh zákona zakazující kryptoměny. Ten mimo jiné údajně stanoví až 10 let vězení a vysokou pokutu k tomu za prakticky jakékoli používání Bitcoinu a altcoinů.

20. 7. pak na Hodlerovi vyšla zpráva, že indický ministr financí řekl, že nemají žádný platný zákaz kryptoměn ani jakýkoli speciální zákon na kryptoměny. Následovala kritika indické centrální banky (RBI), která neoprávněně vyzvala banky a finanční instituce v zemi, aby neposkytovaly služby firmám kryptoprůmyslu, jako jsou např. burzy.

Někteří ji za to zažalovali. Před Nejvyšším soudem nyní indická vláda svůj záměr na zákaz přiznává a žádá o odklad do ledna 2020, kdy již bude zákon platit. Jak píše Btcmanager:

„V případu Reserve Bank of India (RBI) versus Dwaiyapan Bhomwick pro bankovní zákaz vynucený centrální bankou si však soudce RF Nariman vyžádal více informací o mezinárodní regulaci a odmítl zůstat v okruhu RBI.

Delegování domácího osudu rodící se technologie skupině uniformovaných starých byrokratů, jejichž přežití a dominance závisí na stávajícím finančním systému, hraničí s melancholií.”

Nedávno jsme vás také informovali o plánech na přísnější implementaci evropské směrnice týkající se kryptoměn do českého právního systému. Naopak v New Yorku si zvou do kryptoregulačního týmu také přední experty z týmů Ethereum a Ripple, zřejmě ve snaze o rozumné a vstřícné regulace.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://btcmanager.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *