Jakou cenu Bitcoinu očekává analytik, který loni předpověděl propad

hodl, temný, futuristický, neon

Pseudonymní krypto analytik známý jako Dave the Wave svým 94 000 sledujícím na Twitteru říká, že Bitcoin je stále na cestě k překročení 100 000 dolarů do konce roku.

Předpověděl propady v květnu 2021 a již v roce 2019 poměrně úspěšně predikoval vývoj, kdy BTC do konce roku skutečně klesl na cca 6 tisíc $. Dave the Wave nyní očekává prudkou rally na zhruba 120 000 dolarů do konce tohoto roku.

Ve své predikci však počítá také s propadem. Nejprve se podle něj trh s Bitcoinem bude muset vypořádat s hlubokou kapitulací. Podle analytika uvidíme na cenovce hlavní kryptoměny částku kolem hranice 25 000 $, než začne jakákoli býčí akce.

Zdroj: Twitter @davthewave

TIP: Návod Binance: Jak obchodovat na největší altcoinové burze? Registrace, poplatky a vše podstatné

Nyní zde máme geopolitické faktory, jako je válka v Evropě, ochromené dodavatelské řetězce a rostoucí ceny ropy. Dave the Wave se domnívá, že t

Advertisement
yto podmínky mohou být pro BTC ve skutečnosti býčí. Podle něj to může být pro Bitcoin příležitost najít využití jakožto alternativní měny, namísto spekulativního aktiva.

Investice jsou spojeny s rizikem a možností ztráty. Nikdy slepě nenásledujte něčí názory, ale vše si sami za sebe promyslete a udělejte vlastní rozhodnutí.

 

Zákaz Bitcoinu v Evropské unii byl odvrácen!

Fed a kryptoregulace; Virginské banky nabídnou krypto; EU hlídá kryptoburzy kvůli sankcím: Zprávy týdne

Město Lugano přijme BTC, USDT a LVGA jako zákonné platidlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.