Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Zprávy (23. 9.) | Týden zvratů – anonymní kryptoměny mají problém a další novinky

Nový díl kryptozpráv je zde. Ten dnešní bude trošku víc bleskový, než je obvyklé, omlouváme se. V případě hladu po dalších informacích určitě přejděte na naše další články, zajímavosti a novinky z kryptosvěta. Realitní fondy vstupují na Blockchain ■ Anonymní kryptoměny mají problém ■ CBOE stáhla návrh Bitcoinových ETF pro VanEck a SolidX ■ Coinbase chystá přidání až 17 nových kryptoměn.

INFO: Krypto Zprávy vám přináší youtube kanál Online investice.

Uplynulý týden přinesl několik zajímavostí a novinek a my se na ně podíváme v krátkých kryptozprávách. Zvolte si článek, nebo videoverzi pod ním.

Pondělí ■ Realitní fondy vstupují na Blockchain

Security tokeny běžící na blockchainu Etherea reprezentují hodnotu 4 realitních fondů s hodnotou 100 milionů dolarů. Ty by měly usnadnit obchodování s těmito cennými papíry pro investory, kteří je drží. Díky zvýšení likvidity nyní investoři nemusí čekat i několik let, než budou moci prodat svůj podíl. Díky tokenům ho mohou prodat kdykoliv a díky automatizaci nemusí hledat investora, kterému ho prodat.

Úterý ■ Anonymní kryptoměny mají problém

Finanční akční výbor vydal v červnu standardy proti praní špinavých peněz, které cílí především na privacy coiny, které umožňují anonymní transakce. Každá transakce nad 1000 $ musí být nahlášena, aby se zjistilo, zda nedochází k praní špinavých peněz, nebo financování terorismu.

Výsledkem toho je, že burza OKEx mezi prvními delistuje všechny tyto kryptoměny. Konkrétně jde o Monero, Dash, Zcash, Horizen (dříve ZenCash) a Super Bitcoin.

Středa ■ CBOE stáhla návrh Bitcoinových ETF pro VanEck a SolidX

Akciová burza stáhla žádost před tím, než SEC mohl do 18. října vydat konečný verdikt ohledně přijetí či zamítnutí Bitcoinových ETF. Důvodem může být jednak očekávání, že dojde spíše k zamítnutí, nebo také spuštěné produkty VanEck a SolidX pro institucionální investory. Ve hře aktuálně zůstává žádost od Bitwise Asset Management, ke které se musí SEC vyjádřit do 13. října.

Čtvrtek ■ Coinbase chystá přidání až 17 nových kryptoměn

Mezi zvažované kryptoměny patří kryptoměna od Telegramu, dále Avalanche, Celo, Chia, Coda, Dfinity, Filecoin, Handshake, Kadena, Mobilecoin, NEAR, Nervos, Oasis, Orchid, Polkadot, Solana a Spacemesh. Směnárna má v úmyslu prozkoumat jednotlivé projekty a vzhledem k zákonným požadavkům nemusejí být dostupné všude současně.

Pár tipů:

HODL | Edward Snowden: Kniha, kterou vláda USA nechce, abyste četli, je nejprodávanější na světě!

Sobotní přehled posledních novinek (#SPPN20) Kolik bude stát Bitcoin do konce roku?

Video

Kryptozprávy čtenářům webu KryptoHodler.cz přináší youtube kanál Online investice. Níže si můžete zkouknout videoverzi. Tento pořad vychází každé pondělí večer.

https://youtu.be/KmWxmkLdEmQ

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *