Krypto Zprávy (23. 9.) | Týden zvratů – anonymní kryptoměny mají problém a další novinky

0
kryptozprávy, anonymní, kryptoměny

Nový díl kryptozpráv je zde. Ten dnešní bude trošku víc bleskový, než je obvyklé, omlouváme se. V případě hladu po dalších informacích určitě přejděte na naše další články, zajímavosti a novinky z kryptosvěta. Realitní fondy vstupují na Blockchain ■ Anonymní kryptoměny mají problém ■ CBOE stáhla návrh Bitcoinových ETF pro VanEck a SolidX ■ Coinbase chystá přidání až 17 nových kryptoměn.

INFO: Krypto Zprávy vám přináší youtube kanál Online investice.

Uplynulý týden přinesl několik zajímavostí a novinek a my se na ně podíváme v krátkých kryptozprávách. Zvolte si článek, nebo videoverzi pod ním.

Pondělí ■ Realitní fondy vstupují na Blockchain

Security tokeny běžící na blockchainu Etherea reprezentují hodnotu 4 realitních fondů s hodnotou 100 milionů dolarů. Ty by měly usnadnit obchodování s těmito cennými papíry pro investory, kteří je drží. Díky zvýšení likvidity nyní investoři nemusí čekat i několik let, než budou moci prodat svůj podíl. Díky tokenům ho mohou prodat kdykoliv a díky automatizaci nemusí hledat investora, kterému ho prodat.

Úterý ■ Anonymní kryptoměny mají problém

Finanční akční výbor vydal v červnu standardy proti praní špinavých peněz, které cílí především na privacy coiny, které umožňují anonymní transakce. Každá transakce nad 1000 $ musí být nahlášena, aby se zjistilo, zda nedochází k praní špinavých peněz, nebo financování terorismu.

Výsledkem toho je, že burza OKEx mezi prvními delistuje všechny tyto kryptoměny. Konkrétně jde o Monero, Dash, Zcash, Horizen (dříve ZenCash) a Super Bitcoin.

Středa ■ CBOE stáhla návrh Bitcoinových ETF pro VanEck a SolidX

Akciová burza stáhla žádost před tím, než SEC mohl do 18. října vydat konečný verdikt ohledně přijetí či zamítnutí Bitcoinových ETF. Důvodem může být jednak očekávání, že dojde spíše k zamítnutí, nebo také spuštěné pr odukty VanEck a SolidX pro institucionální investory. Ve hře aktuálně zůstává žádost od Bitwise Asset Management, ke které se musí SEC vyjádřit do 13. října.

Advertisement

Čtvrtek ■ Coinbase chystá přidání až 17 nových kryptoměn

Mezi zvažované kryptoměny patří kryptoměna od Telegramu, dále Avalanche, Celo, Chia, Coda, Dfinity, Filecoin, Handshake, Kadena, Mobilecoin, NEAR, Nervos, Oasis, Orchid, Polkadot, Solana a Spacemesh. Směnárna má v úmyslu prozkoumat jednotlivé projekty a vzhledem k zákonným požadavkům nemusejí být dostupné všude současně.

Pár tipů:

HODL | Edward Snowden: Kniha, kterou vláda USA nechce, abyste četli, je nejprodávanější na světě!

Sobotní přehled posledních novinek (#SPPN20) Kolik bude stát Bitcoin do konce roku?

Video

Kryptozprávy čtenářům webu KryptoHodler.cz přináší youtube kanál Online investice. Níže si můžete zkouknout videoverzi. Tento pořad vychází každé pondělí večer.

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *