Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Sobotní přehled posledních novinek (#SPPN20) Kolik bude stát Bitcoin do konce roku?

Další díl SPPN, který pro vás pravidelně vydává skvělý český web KryptoHodler, je zde. Čeká vás souhrn nejnovějších aktualit z kryptosvěta, stručný pohled na kryptomarket a zamyšlení. Kde budou kryptoměny do konce roku a kolik bude stát BTC?

Co je SPPN?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. News na Hodlerovi jsou trochu jako jízda metrem. Zatímco ostatní čekají na červenou, vy už dávno znáte všechny podstatné informace.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Jedná se o zkratku pro středeční (sobotní) přehled posledních NEWS a vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nemají čas číst novinky denně, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

Kolik bude stát Bitcoin do konce roku?

Oblíbené téma většiny z vás je, kolik bude stát Bitcoin za určitý čas. Kolik do konce roku, nebo kolik za rok? Máte svůj tip? Kde budou kryptoměny za 3 roky? Může nás opravdu do 3 let čekat jejich všeobecné přijetí, jak tvrdí výzkum Gartner? Bitcoin momentálně stojí asi 10 tisíc dolarů a na nové ATH by si musel polepšit o dalších 10, tedy na dvojnásobek. Různých předpovědí jsme tu už měli stovky a některé z nich třeba vyjdou, jiné ne. Asi nikdo nečeká vrchol tohoto dlouhodobého cyklu ještě tento rok. Osobně bych řekl, že k vytvoření nového finálního ATH, které si budeme zase nějaký ten pátek připomínat, dojde až v roce 2021.

V té době by podle mých vlastních odhadů Bitcoin mohl stát až 90 tisíc dolarů. Někdo očekává dokonce ještě více. Do konce tohoto roku se však ještě může stát cokoli. Pokud bych měl hádat, spíše již očekávám růst, a to asi na 17 tisíc $. Domnívám se, že nový cyklus už byl odstartován a pomalu se blíží další šílenství. Nyní nás může opravdu čekat skvělá doba, kdy po každé korekci nastane krásný růst na nová maxima. I ta altcoinová sezóna už začíná klepat na dveře, což považuji za znamení, že jsme na správné cestě. Pokud by za 3 roky měly kryptoměny dosáhnout dospělosti, jsme tedy v pubertě. Bitcoin a altcoiny jsou trochu vzpurné, ale měly by ještě předvést pozoruhodný růst.

Dejte nám vědět do komentářů, kolik podle vás bude stát Bitcoin do konce roku. Vytvoří nové maximum?

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Craig Wright chce vyjednat dohodu v soudním sporu o miliardy dolarů v BTC

Blockchain ve vesmíru! Evropská kosmická agentura podpořila SpaceChain

Eurocoin? Francie volá po společné kryptoměně EU

IOTA uvedla první decentralizovaný virtuální průmyslový trh na světě

Pompliano: Byrne bude za svou masivní sázku na BTC oslaven, nebo zesměšněn

Od masového přijetí kryptoměn nás můžou dělit 3 roky

Kryptomarket

Zatímco altcoiny se začaly vzpamatovávat a růst, Bitcoin jako by se na ně za to zlobil a zavelel k pádu. Propadl se s cenou pod 10 tisíc USD. To však již není tak silná psychologická úroveň, jelikož ji trh v minulosti opakovaně překačoval oběma směry. Proto jsme se snadno dočkali návratu zpět z hodnot, kam spadl – krátkodobě až někam okolo 9600 $. V sobotu ráno se dominance BTC drží na 67,5 % a cena a od čtvrtečního výstupu na 10300 $ pomalu klesá směrem k 10 tisícům. Očekávejte, že se už brzo dočkáme velmi prudkého odrazu, po kterém bude následovat buď retest letošních maxim, nebo pokračování v korekci růstu z lednových minim.

Závěr – kolik bude stát BTC do konce roku?

Těším se na vaše odhady. Kolik bude stát Bitcoin do konce roku? Také byste si vsadili na Bitcoin, nebo jste tu jen náhodou? A co společná digitální měna EU, není na to ještě brzy? Jak dopadne kauza Kleiman, ve které má Wright vyplatit pozůstalým polovinu z milionu mincí, které měl coby Satoshi společně s Kleimanem vytěžit? A co blockchain ve vesmíru, to byla zajímavá zpráva, co říkáte? Byl to zajímavý konec týdne a kryptosvět se zase posunul o kousek dál. Děje se to velmi rychle. S každým dílem SPPN jsme o něco blíž všeobecné akceptaci kryptoměn.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *