Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptomarket | NEO, TRON a další čínské kryptoměny zaznamenávají vysoké zisky

Poté, co čínský prezident Si Ťin-pching vyhlásil, že země potřebuje využít blockchainovou příležitost, čínské kryptoměny střílejí nahoru v dvojciferných pumpách.

Čínské kryptoměny pumpují nahoru

V sobotu jsme vás informovali o zprávě, která zřejmě odstartovala růst Bitcoinu. Na CMC jsme napočítali plných 33 % růstu Bitcoinu. Ukázalo se, že to může být způsobeno vyhlášením prezidenta Čínské lidové republiky. Ten totiž řekl, že by země měla více investovat do technologie blockchain s ohledem na jeho „kritickou roli v technologických inovacích a průmyslových revolucích.“

Když se řekne blockchain, jako první by vás měl napadnout Bitcoin. Není tedy divu, že si připsal takové zhodnocení, vzhledem k “antibanovému” vyhlášení Číny. Následovaly čínské altcoiny, které zaznamenaly nápadné zhodnocení.

Dvojciferný růst

NEO, Ontology, Bytom, Tron, Qtum, GXChain… Čínské kryptoměny prudce stoupají. Ačkoli vliv čínského sentimentu na růst Bitcoinu by mohl být neprůkazný a vyskytly se i názory, že za to může něco jiného, zde je to naprtosto zjevné. Za posledním růstem kryptoměn z Číny můžeme jednoznačně vidět zájem země o blockchain.

https://www.facebook.com/KryptoHodler/photos/a.1311482465670002/1442932985858282/?type=3&theater

Největší růst zaznamenal Bytom, který v neděli v ranních hodinách stál na ceně cca 0,075 USD. Ještě před koncem odpoledne však vypumpoval až na přibližně 0,187 USD. To je růst takřka o 150 % během jednoho dne.

Také kryptoměny NEO a ONT pěkně rostly. Ontology si vedlo o něco lépe a z ranních 0,7 dolaru za jednotku se vyšplhalo na maximum 1,14 $. To představuje růst něco přes 60 %. Celkově v pondělí působí kryptomarket přívětivě. Máme zde zelená čísla a na to se vždy dobře dívá.

Uvidíme, co přinesou nasledující dny, týdny a měsíce, zda již máme downtrend definitivně za sebou a čeká nás stabilní růst směrem na nové ATH. Napište nám do komentáře, co si o tom myslíte vy.

 

-Kytka (Steemit, Publish0x, facebook)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Co číst dále?

HODL | Přesunula se obchodní válka mezi USA a Čínou do kryptosvěta?

Zdroj:
https://cryptopotato.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *