Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Legendární raper Nas vyzval fanoušky, aby se připojili ke kryptu! V Tracku dále učinkují Jay-Z a DJ Khaled

Kryptoměny a Coinbase zmiňuje ve své nové nahrávce raper Nas, který patřil k vrcholovým umělcům americké rapové scény již v 90 letech. Umělec dokonce říká svým fanouškům, aby se připojili.

Raper Nas píše “ódy” na krypto

Jeden z nejrespektovanějších oldschoolových interpretů americké rapové scény právě vyzval fanoušky, aby se připojili na Coinbase a do kryptoměn

. V novém tracku a klipu s názvem “SORRY NOT SORRY”, který byl v pátek 30. dubna zveřejněn na Youtube, Nas učinkuje společně s DJ Khaledem, Jay-Z a Jamesem Fauntleroyem.

„Winner in life, fuck a coin toss / I’m coin-based, basically cryptocurrency Scarface / Join us, there’s gotta be more of us…”

Coinbase

Nas mimo jiné rapoval o Coinbase, největší kryptoburze Spojených států, která se objevila 14. dubna na burze Nasdaq. Nas je jedním z prvních věřitelů v Coinbase, přičemž do společnosti investoval prostřednictvím své firmy rizikového kapitálu QueensBridge Venture Partners. Jak uvádí Cointelegraph, raper údajně vstoupil do kola Coinbase v sérii B v hodnotě 25 milionů dolarů v roce 2013 a koupil něco mezi 99 000 a 496 000 akciemi za cenu 1,00676 USD za akcii.

Akcie Coinbase COIN se v polovině dubna začaly obchodovat na burze Nasdaq za 381 USD, což znamenalo silnou institucionální poptávku, protože referenční cena akcie před jejím uvedením na burze činila pouhých 250 USD. Akcie v pátek uzavřely obchodování na ceně 297 USD, při tržní kapitalizaci téměř 60 miliard USD. Hudebník na nich mohl vydělat desítky až stovky milionů dolarů.

Nas v den zalistování kryptoburzy na Twitteru uvedl: „Long [nákup; long pozice] krypto navždy… v nemoci a zdraví.“

Video

Nas, Jay-Z i DJ Khaled nejsou ve světě krypoměn úplnými nováčky, ale všichni se v nějaké formě do krypta zapojili již dříve. Jejich osobní investice však nechme stranou, protože nejsou tak zajímavé, jako fakt, že se kryptoměny opět dostávají do povědomí milionů lidí. V době přípravy článku měl klip asi 8 milionů shlédnutí jen na Youtube.

 

Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

První červený duben pro Bitcoin od roku 2015 a nejčernější v historii statistik? Rozhodne se dnes…

Společnost Pantera Capital očekává finální cenu Bitcoinu na 700 000 $! „Největší zisky” však mohou čekat v prostoru mimo BTC + ETH

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *