Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Překvapující okolnosti vzniku projektu

Vítej na webu KryptoHodler.cz! Moje jméno je Kytka a jsem zakladatelem tohoto jedinečného projektu na československé, ale i světové scéně. Proč jedinečného? Přistoupili jsme k tomu úplně jinak, než drtivá většina našich kolegů, né li všichni. Čti dál a dozvíš se co je u nás nového, o co nám jde a jak to celé vlastně začalo. Dnes slavíme první měsíc.

Ahoj, jsem šéfredaktor Hodlera

Jestli teď čekáš nějaký egotrip, tak tě asi zklamu. Můj cíl je prostý. Chci vytvořit web, na který se budeš rád pravidelně vracet a díky kterému můžeš být součástí komunity a zažít společně s námi počátek nové éry. Doba se rychle mění a já věřím, že za 10 let už budeme všichni využívat kryptoměny každý den. Jednoduše ti chci umožnit být při tom a prožít těch 10 let s námi.

Jak to celé vzniklo

Dnes je tomu přesně měsíc od spuštění Hodlera. 3.3.2019 vyšel na Hodlerovi první článek. Vysvětloval, jakým způsobem chce Hodler spojovat kryptokomunitu a odpovídal na několik nejčastějších dotazů typu: „proč bych se měl stát hodlerem?” Ve stejný den vyšel také článek Co je Bitcoin a týdeník HODL. Těmito 3 články náš web odstartoval a já jsem jako hrdý zakladatel místo oslav celou noc propotil u počítače, když jsem se snažil vše doladit.

Za necelý měsíc se již web krásně plní, co říkáš? Nicméně stále je na čem pracovat a některé rubriky ještě nejsou hotové. Chci tě požádat o trpělivost. Na Hodlerovi je prioritou kvalita, takže se máš určitě na co těšit. A jak to vlastně celé vzniklo? Vím, že všechny ty trojky vypadají jako důmyslná hra s čísly, ale tak to nebylo. Ve skutečnosti je za tím až neuvěřitelná souhra náhod, existuje li náhoda.

Za všechno může ten šnek!

Toho dne bylo na začátek března neobvykle krásné ráno. Slunce pěkně hřálo a já jsem dostal neodbytnou chuť dát si ranní kávu pěkně venku na čerstvém vzduchu. Usadil jsem se tedy nadmíru blaženě a pustil se do snídaně. Otevřel jsem si noťas, snad abych se už už mohl pustit do práce, když jsem byl tak příjemně naladěn.

Probíral jsem se poklidně ke svému cíli, když v tom na fb čtu nějaké nesmysly. Moje profesionální čest mi brání, sdělit vám obsah soukromé korespondence mezi mnou a šéfredaktorem Kryptomagazínu. Bude vám muset stačit, když uvedu, že se to týkalo skutečně jen nějakých nesmyslů.

V tu chvíli, když jsem si tam tak nevzrušeně hověl, mi to došlo. Znáte matematika z Pisy, místa, kde stojí ona slavná šikmá věž? Tzv. Fibonacciho posloupnost se nevyskytuje jen na grafech kryptoměn, ale také v přírodě. Například na ulitě šneka, který jednoho krásného rána upoutal moji pozornost. Ten mrňous mi připomněl, že jsem se vlastně už nějakou dobu, stejně jako on, toužil posunout někam dál. A jak jsem tak běžel spustit Hodlera, ponechal jsem hlemýždě svému osudu.

V čem jsme jiní

Než tento článek ukončím, zbývá objasnit poslední bod. Místo soupeření s ostatními a místo boje o fanoušky s československými weby a youtubery se snažíme spolupracovat, odkazovat a sdílet tvorbu kohokoli, kdo za to stojí. Troufám si tvrdit, že v tomto ohledu jsme nyní na cz/sk scéně raritou. Další specialitou je naše specializace na hodlery. Nesnažíme se vám přitom prodat žádné balíčky, ani placené členství v nějaké VIP skupině. Hodler je zaměřen na moudré čtenáře, kteří jsou VIP už tím, že jsou tu s námi.

 

-Kytka (fb stránkasteemitPublish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *