Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Nastává renesance? Bitcoin kopíruje končící bear market 2018: Týden na trzích

Objevily se zprávy naznačující, že dojde k ještě většímu oživení na trhu s Bitcoinem. Tato renesance údajně povede k velké rally, zatímco RSI „kopíruje obnovení po medvědím trhu v roce 2018 (2019).”

Tržní renesance

Bitcoin (BTC) aktuálně stojí 22 919 dolarů. Od minulého týdne jeho cena vzrostla o 2 102 USD, tedy o 10 procent. Rostla teké dominance BTC, a to z 41 % na aktuálních 42,0 procent.

Poslední týden byl ve znamení růstu a obchodníci začali být po dlouhých měsících útlumu opět poziviní. Někteří říkají, že nastává renesance na trhu.

Analytik Crypto Wolf uvedl:

BTC vytiskl vzácnou týdenní býčí divergenci RSI. Nikdy v historii $BTC se to nestalo, příležitost jednou za život.
Techniky tu byly, grafy křičely dno, ale jako obvykle byla většina v plném medvědím módu.

Wolf se domnívá, že trh vstoupil do fáze “denial” (popírání), což se snaží zaznačit na grafu Bitcoinu doplněném o obrázek “bludných medvědů” z psychologie tržního cyklu.

 

 

Vraťme se ještě zpět k RSI. Trader a analytik Trader Tardigrade rovněž hovoří o potenciálním růstu ceny. Podle něj se má zopakovat renesance, kterou Bitcoin naposledy zaznamenal na konci předchozího medvědího trhu na začátku roku 2019.

 

EU podruhé odkládá konečné hlasování o kryptoregulaci MiCA

 

Uvedl:

BTC opakuje vzor na RSI a Price Action pattern ze dna v roce 2019.

Na denním grafu: 1. RSI Silný uptrend do překoupené zóny 2. RSI silný uptrend do překoupené zóny. $BTC měl předtím výrazný pokles 3. Náhlí kupci nakoupili $BTC. Po určité konsolidaci bude následovat velká rally.

 

 

Jak uvádí Cointelegraph, denní RSI dosáhlo 87, což je nejvyšší hodnota od ledna 2021, měsíce předtím, než graf BTC/USD stanovil nová historická maxima na 58 000 USD v dubnu a 69 000 USD v listopadu.

 

 

Následují grafy analytiků z Twitteru, kteří se snaží najít podobnosti současného oživení s koncem historickcýh bear marketů na trhu s hlavní kryptoměnou.

 

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Yellenová říká, že USA narazily na dluhový limit! Ministerstvo financí přijímá mimořádná opatření

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *