Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

NEO spustilo testnet NEO3 – příprava na smart economy a internet nové generace

Neo uvedlo do provozu pilotní testovací síť NEO3 Preview1. Testnet je podle zakladatele přípravou na inteligentní ekonomiku a internet next-gen.

TIP: NEO | Čínské “Ethereum” s Pasivním Příjmem – Jak Stakovat Gas Dividendy? (+Video)

NEO spustilo testnet NEO3

NEO Global Development (NGD) oznámila, že vydává sestavu NEO3 Preview1. Jedná se o první testovací síť (testnet) pro NEO3. Testnet je nyní k dispozici celé vývojářské komunitě NEO, která se tak může seznámit s důležitými aktualizacemi a otestovat je. Erik Zhang, zakladatel NEO, k tomu uvádí:

„Prostřednictvím pilotního projektu NEO3 Preview1 jsme pokročili směrem k našemu cíli, dodávat rozsáhlé komerční aplikace – něco, o čem věřím, že má zásadní význam pro dosažení inteligentní ekonomiky [smart economy] a internetu nové generace. Posun vpřed, kterým urychlíme vývoj NEO3, abychom překonali současné překážky a poskytli bezkonkurenční stabilitu, propustnost a optimalizovaný vývojářský zážitek.“

NEO podle roadmapy přejde na nový robustní blockchain ve 2. čtvrtletí roku 2020, kdy bude spuštěn mainnet NEO 3.0. Měl by mimo jiné přinést vysokou propustnost, stabilitu a bezpečnost sítě. Dále si od něj slibují optimalizované smart kontrakty a v neposlední řadě podporu rozsáhlých komerčních blockchainových obchodních aplikací, o kterých se zmiňuje Zhang.

„Chtěli bychom vidět aplikace jako YouTube, AliPay a herní obry jako Tencent a Blizzard, které běží na blockchainu. A NEO3.0 to těmto velkým organizacím umožní,“ uvedl již dříve Erik Zhang. KryptoHodler také informoval o programu EcoBoost za 100 mil. $ na podporu ekosystému NEO.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *