Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Notoricky známý analytik Tone Vays varoval tradery před možností zhroucení Bitcoinu na 20 tisíc dolarů

Zkušený obchodník s kryptoměnami vydává varování pro obchodníky. Někteří z nich nyní krátkodobě sázejí na rychlý růst směrem nahoru, například ke 30 tisícům dolarů.

 

Profitabilita Bitcoinu a Etherea na čtvrtletním minimu! Investoři pohybují se svými coiny ve ztrátě: Santiment

 

Tone Vays předpovídá propad Bitcoinu

Krypto veterán a uznávaný obchodník Tone Vays se nepřipojil k zástupu krátkodobých býků. Mnozí z nich nyní čekají rychlé otestování 30 tisíc dolarů.

Svým 123 tisícům sledujícím Vays sdělil, že neschopnost BTC udržet se nad supportem může vyústit v krátkodobý pokles ceny.

Bitcoin tak podle analytika může mít na obzoru propad. Dlouhodobí investoři se budou muset opět obrnit trpělivostí.

Tone Vays říká, že půjde o týdny. Uvedl:

Byli jsme odmítnuti velmi kritickou úrovní odporu [25 500 USD]. Před touto úrovní jsem varoval.

Říkal jsem, že je to velmi náročné období, protože kdybychom vystřelili přímo do [kříže smrti] [13. února], bylo by zřejmé, že je čas na opravdu výrazný pullback, ale my jsme se otočili dříve a pullback nebyl příliš hluboký, takže nyní jsme v situaci, kdy skutečný pullback může přijít během několika příštích týdnů.

Vays dále říká, že očekává, že BTC klesne k úrovni 20 000 USD.

Hlubší propad analytik nevyloučil, ale pokud Bitcoin náhodou klesne pod tuto hranici, plánuje sám alokovat více kryptoaktiv do svého investičního portfolia.

Nebuďte překvapeni, když nakonec spadneme na 20 000 dolarů. I když si nemyslím, že se příliš propadneme pod 20 000 $. [Tato cena] je můj konečný propad…

Až na možnost nějaké monstrózní katastrofy, jako kdyby se Binance vydala cestou FTX, nečekám, že by Bitcoin klesal pod 20 000 $, dodal.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Dokonce i Bitcoin zbledne ve srovnání s těmito novými investicemi, říká miliardář Chamath Palihapitya

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *