Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Reklama Coinbase na SuperBowlu byla tak úspěšná, že kryptoburze spadl web

Chytře vymyšlená reklama na Coinbase, která byla odvysílaná během ostře sledovaného amerického SuperBowlu, vedla k návalu nováčků a pádu webu.

Coinbase oslovila fanoušky SuperBowlu

Super Bowl je finálový zápas, kterým vrcholí play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu. Jde o sportovní svátek, který slaví miliony lidí především v USA. Právě zde se podařilo největší americké kryptoburze umístit svou reklamu a byl to velký úspěch.

Během televizního vysílání Super Bowlu dne 13. února 2022 spustila Coinbase Global 60sekundový spot. Diváci v rámci kampaně „Méně řečí, více bitcoinů“ sledovali poskakovaní barevného pohyblivého QR kódu. Ten po naskenování přivedl uživatele na propagační web, který jim nabídl 15 dolarový registrační bonus v BTC a šanci vyhrát ceny za 3 miliony dolarů.

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Reklama s QR kódem se ukázala být velmi chytrou marketingovou strategií, která na stránky Coinbase okamžitě přivedla obrovské množství nových návštěvníků. To se však projevilo v několikaminutovém pádu webu, což je u mnoha kryptoburz poměrně častý jev v podobných situacích.

Zákazníkům, kteří se pokusili o přístup k aplikaci Coinbase v době, kdy byla nefunkční, se zobrazila šikovně připravená obrazovka s textem:

„No, to bylo populárnější, než jsme si mysleli. Potřebujeme rychlý oddechový čas, ale nebojte se. Až se věci vrátí do normálu, pošleme vám e-mail.”

Další kryprobyznysy se přidaly

Tajké další společnosti spojené s kryptoměnami využily Super Bowl 2022 k propagaci sebe a svých produktů. Mimo jiné k nim pařily Crypto.com a FTX Exchange. První jmenovaná pak dokonce spustila v den SuperBowlu kampaň s největší hvězdou NBA LeBronem Jamesem. 

https://youtu.be/Sk_52aI_W1M

Kdo by si před pár lety pomyslel, že reklamy na kryptoměnové burzy, které v rámci nich rozdávají bitcoiny zdarma, budou vysílány v těch nejdražších a nejsledovanějších televizních časech? Jde o neuvěřitelně rychlý vývoj. Zatímco ještě před 2 lety nebyl žádný problém říct, že kryptosvět je plenkách, nyní je neodmyslitelnou součástí mainstreamu. Zůstaňte s českým hodlerským webem a společně uvidíme, kde bude zítra.

 

Americká vláda zabavila BTC za 3,6 mld. USD z hacku Bitfinex a obvinila dva lidi

Co vám nikdo neřekne o Bitcoinu 3: Investiční rady neexistují a jsou prý zbytečné

Co vám nikdo neřekne o Bitcoinu 3: Investiční rady neexistují a jsou prý zbytečné

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *