Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Růst Bitcoinu o cca 25 % stačí k vyhlazení téměř všech medvědů: DonAlt

DonAlt sděluje svým 449 000 příznivcům na Twitteru, že medvědi jsou v nejisté situaci poté, co Bitcoin vypumpoval z ceny 15 731 USD z 21. listopadu na čtvrteční maximum 19 117 USD.

Chystá se medvědí sezóna?

Analytik, o kterém Cointelegraph hovoří jako o obchodníkovi, který „přesně předpověděl vrchol a dno Bitcoinu,” predikuje bolest pro medvědy. Obchodníky sázející na pokles BTC nyní čeká pohroma, naznačil DonAlt.

Podle pseudonymního obchodníka je na medvědech řada poté, co si svým podílem utrpení prošli býci i tradeři. Dále uvedl:

Zajímavé na medvědech je, že často stačí, aby cena stoupla o 20 – 30 %, aby o všechno přišli. Bear market rally by mohla vyhladit téměř všechny medvědy.

 

V sousedním Německu se rychle šíří malware Kmotr! Napadá uživatele bank a kryptoplatforem

 

DonAlt k tomu dodává, že jakýkoli růst pod hranici cca 30 tisíc dolarů za BTC bude považovat pouze za rally na bear marketu, tedy nikoli za potvrzení otočení dlouhodobého trendu. Medvědi s tímto scénářem podle něj zpravidla nepočítají.

Podle úspěšného krypto influencera zaměřeného na technickou analýzu je nenulová šance, že BTC otestuje úrovně okolo 30 000 USD. V takovém případě podle něj uvidíme vyhlazení medvědů.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *