Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Rytmus, Separ a Attila Végh: Fanoušci nakupují NFT po spolupráci Fight Night Challenge s platformou Rull

NFT mánie proniká i do české a slovenské sportovní a hudební scény. Nejnověji se fanoušci dočkali nabídky unikátních NFT Rytmuse, Separa a Attily Végha.

Rytmus a další NFT Fight Night Challenge

Po Oktagonu se do oblasti NFT připojuje další organizace ze světa bojových sportů. Na platformě Rull fanouškům nabízejí NFT Rytmuse, Separa a Attily Végha. Spolupráce ukazuje lidem z Česka a Slovenska potenciál digitálních aktiv a otevírá jim dveře do světa kryptoměn.

Organizace Fight Night Challenge nabídne celkem 99 sběratelských předmětů NFT od každého bojovníka. Eduard Gerek, jeden z organizátorů Fight Night Challenge, ohledně nabídky uvedl:

Karty NFT sledujeme již nějakou dobu a stále relativně nový trend nás také
nadchl. Největší sportovní organizace již mají své karty NFT, stejně jako světoznámí
sportovci. Řekli jsme si, že Fight Night Challenge nemůže být výjimkou. Věříme, že díky
spolupráci se společností RULL přineseme fanouškům profesionálních bojovníků, ale i
známých osobností, kvalitní sérii fotografií a momentek do jejich sbírek.”

TIP: Warner Bros se spojil s Nifty’s a spustí Looney Tunes NFT

Kolik stojí digitální “kartičky zápasníků”

Úplně první NFT z každé kolekce bylo vydraženo během turnaje a jako benefit bylo podepsané tričko RULL jednotlivými aktéry. Již druhý galavečer Fight Night Challenge proběhl začátkem měsíce, přičemž například NFT rapera Rytmuse se zde prodalo za 898 euro.

Merch Rull s podpisem daného bojovníka je také součástí čísla 2 až 10, které stojí 50 EUR. Zbylé NFT pak fanoušky vyjdou na 20 EUR, tedy cca 500 Kč.

Vyjádření ohledně benefitů a důvodů, proč zrovna NFT, poskytl zakladatel platební společnosti Payment4U, která vyvinula platformu Rull, Zdeněk Vacek, který pro KryptoHodler.cz uvedl:

Proč? Protože technologie blockchainu a její možnosti jsou nekonečné a fascinující. Celé naše snažení v Rullu ale není pouze o NFT. Naše platforma je připravena a v těchto chvílích už implementujeme první partnery z řad obchodníků, díky čemu budou mít jejich zákazníci možnost zaplatit za zboží v obchodech oblíbenými kryptoměnami.

Když se podíváme například na výroční zprávu Alzy, která oznámila za rok 2021 transakce v Kryptu v hodnotě 200 mil. Kč, tak je vidět, že jsou lidé v kryptu aktivní a chtějí ho používat. Pro všechny organizace a osobnosti, které do platformy postupně zapojujeme, NFT znamená bližší kontakt s fanoušky a budování nových komunit. Bližší interakci, transparentní nastavení vztahů. Nabízí se také možnost přerozdělovat zisky z aktivit komunity pro rozvoj talentů, podporu neziskových organizací, expanzi na nové trhy. Možností je spousta a tohle je teprve začátek.

NFT má několik oblastí, ve kterých se v současnosti rozvíjí nejvíce. Jednou z nich je právě sport, kterým jsme začali i my. Představte si to na příkladu sběratelských kartiček, které jsme vzali, zdigitalizovali a stvrdili jejich pravost zápisem na blockchain. Benefitem takového NFT pak mohou být mimo nadšení, že vlastním vysněný moment z klíčového zápasu, také různé výhody pouze pro držitele daného NFT. Pro představu například přednostní právo na nákup lístků, originální artefakty pouze pro komunitu, speciální VIP setkání a podobně.”

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *