Samsung využívá blockchain k zabezpečení všech svých produktů od smartphonů po domácí spotřebiče

Samsung, smartphone, telefon

Samsung používá zabezpečení založené na blockchainu pro všechna svá zařízení, ať už běží na Androidu, Tizenu nebo jiném OS.

Samsung Knox Matrix

Technologický gigant Samsung oznámil, že využije technologii blockchain k upgradu bezpečnostních protokolů. Nové bezpečnostní řešení Knox Matrix založené na blockchainu pokrývá všechna zařízení, od chytrých telefonů po domácí spotřebiče.

Knox Matrix bude fungovat jako „vlastní soukromý blockchain systém“ jednotlivce se všemi propojenými zařízeními vybavenými vícevrstvým monitorováním blockchainu. Patří sem elektronika, jako jsou chytré telefony, ale také chytré televize a klimatizace.

Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Pro uživatele má novinka přinést zjednodušené přihlašování, ale současně má chránit před zneužitím jejich přihlašovacích údajů. Novinka přichází spolu s oznámením společnosti o její nové spolupráci se společností Google za účelem zlepšení zážitků z více chytrých zařízení v domácnosti.

I když ekosystémy zařízení, které denně využíváme, dělají věci pohodlnějšími, člověk se nikdy nemůže zcela zbavit obav z potenciálních bezpečnostních hrozeb, které existují jednoduše kvůli internetovému připojení jeho zařízení.

Advertisement
Koneckonců, pokud je ohroženo pouze jedno zařízení, jsou ohrožena všechna ostatní. Ochrana více zařízení je další bojovou frontou pro zabezpečení a soukromí.

To je důvod, proč Samsung přišel s Samsung Knox Matrix, revolučním konceptem pro ochranu více zařízení s další úrovní zabezpečení, uvedla společnost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.