Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Soud zrušil druhý pokus SEC zadržet Hinmanovy dokumenty! Musí je předat společnosti Ripple

Soudkyně okresního soudu USA Analisa Torresová nařídila SEC, aby předala dokumenty týkající se Hinmanova projevu společnosti Ripple Labs.

Ripple si připisuje dílčí vítězství

Soudkyně Torresová zamítla opětovný pokus americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) ututlat dokumenty týkající se bývalého ředitele divize Williama Hinmana. Týkají se projevu Hinmana, který přednesl na summitu Yahoo Finance All Markets Summit v červnu 2018.

Pro obhajobu Ripple je projev velmi důležitý. Bývalý ředitel finanční divize SEC Corporation Hinman zde řekl, že bitcoiny a ethery nejsou cenné papíry.

Ripple Labs považuje řeč za klíčový důkaz pro tvrzení, že prodeje kryptoměny XRP společnosti Ripple neporušily americké zákony o cenných papírech.

Robert Kiyosaki očekává největší krach za celá desetiletí

Rozhodnutí soudkyně Torrese zrušilo námitky SEC proti zveřejnění dokumentů na základě příkazu soudkyně okresního soudu Sarah Netburnové. Agentura se snažila o jejich zadržení tím, že tvrdila, že jsou chráněny privilegiem poradního procesu či právem na mlčení o obsahu rozhovoru právníka s klientem.

V probíhajícím soudním sporu je Ripple Labs společně s čelními představiteli obviněná, že nezákonně nabízela cenné papíry. Ripple a SEC podaly 17. září návrhy na vydání souhrnného rozsudku u amerického okresního soudu pro jižní obvod New Yorku.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *