Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tento altcoin překoná Ether! Anthony Scaramucci vidí „Google” na kryptotrhu: Seriál TNT

Mít naloženo na Google dávno před jeho masivním úspěchem, to je sen každého akciového investora. Anthony Scaramucci rozdává zdarma svůj vyhledávací tip.

Udržíme li se v bull marketu, některé altcoiny budou nadále pumpovat vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny. Který z nich bude úspěšný a kdo míří mimo terč? V seriálu Tuna nových tipů (TNT) zveřejníme žhavé tipy analytiků a vy následně můžete sledovat, zda je kryptomarket raketově odpálí až na měsíc, nebo jen rozpráší do vesmíru.

„Google” na kryptotrhu

Bude to sázka na zaručený Ethereum killer, nebo si to časem vygooglíte pod heslem nevyvedené tipy Kryptohodlerova seriálu TNT? Může se jednat o vítěze zápasu mezi Davidem a Goliášem? Ethereum je v tomto souboji coby druhá největší kryptoměna jasným gigantem. V současné době se těší mimořádné oblibě i využití pro nespočet DeFi aplikací. Upadne přesto Vitalikův zázrak časem v zapomnění jako mobily Nokia?

Scaramucci říká, že vysoká rychlost a nízká uhlíková stopa jedné vyvolené platformy inteligentních kontraktů, která není Ethereum, jí pravděpodobně dá velký náskok před konkurencí.

Manažer hedgeového fondu srovnává Algorand s gigantem Google. Vyhledávač, který v počátcích internetu zdaleka nestál na vrcholu, svrhl řadu konkurentů, aby usedl na pomyslném trůnu internetu. To je příběh!

„Jak se tato komunita vyvíjí, myslím, že sedíme na něčem jako Google. Ty a já jsme dost staří na to, abychom si pamatovali, kdy Alta Vista a AOL byly lídry v rodící se fázi internetu a byly trumfovány Googlem,

Takže něco jako Algorand je něco, do čeho vkládáme spoustu peněz a zdrojů.“

Anthony Scaramucci propaguje Algorand (ALGO)

Scaramucci vysvětluje, že Algorand (ALGO) pravděpodobně získá velký náskok před konkurencí. A proč Skybridge právě spustil fond ve výši 100 milionů dolarů na investice do tohoto altcoinového projektu?

„Výzkumné oddělení Skybridge si myslí, že Algorand má skutečně příležitost potenciálně překonat Ethereum: Je rychlejší, [má] nižší transakční poplatky. Má čistou negativní uhlíkovou stopu.”

Závěr

Nyní je řada na vás. Blíží se definitivní tečka za úspěchem Etherea, nebo to skončí stejně jako myšlenka, že jste dostali konečnou tečku za koronavirem? [Ano, použili jsme zakázané slovo, za které Googlův Youtube údajně uděluje ban.] Šlechtí si Scaramucci svůj nový “Google” v plenkách, nebo nabízí jen hrstku planých nadějí a v plenách najdete jen něco jiného? Kryptomarket nám časem ukáže, zda má tahle investorská perla šanci na úspěch v top Trends vyhledávače, nebo se Ethereu časem nepřiblíží ani na vzdálenost menší, než je googol se stovkou nul.

Disclaimer
Článek slouží k pobavení. KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

IOTA spouští staking! Hodleři dostanou hned dva tokeny – Shimmer a Assembly

Velmi očekávaný Cardano DEX SundaeSwap testnet připraven ke spuštění

Bitcoinový nadšenec Jack Dorsey končí jako šéf sociální sítě Twitter

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *