Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

VIDEONÁVOD | Jak získat zdarma Stellar – Airdrop XLM na Keybase

10 září jsme vás v našem článku informovali o obřím airdropu altcoinu Stellar, který se rozhodl rozdat uživatelům Keybase 2 miliardy XLM. Zde naleznete videonávod, jak toho využít a získat nějaký Stellar zdarma. Doufáme, že vám tento návod pomůže získat zdarma kryptoměnu. Nezapomeňte také na soutěž o 1 litecoin, která končí už v neděli!

Jak získat zdarma Stellar

Dnes je to přesně měsíc od oznámení nadace Stellar Development Foundation (SDF), že ve spolupráci s Keybase rozadjí 2 miliardy XLM zdarma. Důvodem akce je zvýšení množství uživatelů platformy Keybase i samotného altcoinu Stellar Lumens (XLM). Navíc si od toho slibují rozšiření přijetí XLM tím, že se dostane „do rukou skutečných lidí.“ Uvedla Denelle Dixonová, generální ředitelka nadace SFD

Stellar je momentálně top 10. kryptoměnou s celkovou kapitalizací téměř 1, 25 miliardy dolarů. To dopovídá hodnotě jedné mince XLM 0,062316 dolarů. Airdropem má být mezi více než 300 tisíc účtů rozdáno celkem až 100 mil. XLM měsíčně, a to po dobu 20 měsíců.


VIDEONÁVOD

Tento videonávod na získání zdarma kryptoměnu Stellar (XLM), resp. jak využít airdrop, pro vás natočil youtube kanál Online investice, který znáte z Krypto Zpráv.

https://youtu.be/sjUu_K1YPF8?t=19

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Tipy:

Nepřehlédněte naši aktuálně probíhající soutěž!

Soutěž! | Zahrajte si o Litecoin s Hodlerem a českou kryptosměnárnou Bitbeli

Americký finančák vydal pokyny k danění kryptoměn – pivo bez daně nebude!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *