XRP nastaveno na masivní průlom ceny! Credible Crypto je bullish: Seriál TNT

tuna nových tipů, tnt, geometrický, výbušniny, altcoiny,

Obrázek jako z dětské hádanky najďi 5 rozdílů si pro nás připravil kryptoanalytik Credible Crypto. Středobodem jeho očekávání je kryptoměna XRP a její možný zážeh. 3,2,1… Start!

Udržíme li se v bull marketu, některé altcoiny budou nadále pumpovat vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny. Který z nich bude úspěšný a kdo míří mimo terč? V seriálu Tuna nových tipů (TNT) zveřejníme žhavé tipy analytiků a vy následně můžete sledovat, zda je kryptomarket raketově odpálí až na měsíc, nebo jen rozpráší do vesmíru.

Credible Crypto objevil XRP

XRP má zuby nehty zaryté do žebříčku první desítky kryptoměn, kde se mimořádně srdnatě drží i přesto, že jeho někdejší souputníci, jako je Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin SV, odešli do propadliště dějin, resp. po nich dnes již ani pes neštěkne. Vzpomínáte ještě, jak byly součástí top10 coinů a jako takové je “z povinnosti” přidávali do nabídek obchodníci, kteří oznamovali přijetí BTC, ETH a LTC? Kde jsou ty časy..?

Přestože velká část komunity tento coin neuznává, Ripple – společnost zakladatelů XRP – se stále soudí s americkou komisí SEC o to, zda je XRP cenný papír, a říká, že bojuje také za ostatní kryptoměny a celý kryptosvět.

Navzdory všemu, máme tu XRP, který je v listopadu 2021 na 7. místě žebříčku nejhodnotnějších kryptoměn. Odpočívá si na ceně cca 1,2 USD, což mu pohodlně dává kapitalizaci v hodnotě 56 miliard dolarů. A co víc, nyní XRP objevil influencer Credible Crypto a tato raketa tak může konečně odpálit rovnou na měsíc.

Podobný jako OriginTrail

Pseudonymní analytik známý jako Credible Crypto nedávno vzkázal svým 259 tisícům sledujícím na Twitteru, že nastal čas pro růst XRP. Cenová struktura XRP vypadá velmi podobně jako protokol pro sdílení dat OriginTrail, jehož nativní token TRAC se po nedávném zařazení na Coinbase Pro zvýšil o více než 300 %. Takže na místa.., připoutat a můžeme letět!

„XRP graf níže pochází z mého posledního videa na YouTube o XRP, které jsem natočil v srpnu. Graf vedle je další mincí, na kterou jsem dnes narazil a která má stejnou strukturu, ale je o krok napřed s již probíhající 5. vlnou. Už to vidíte?”

Influencer očekává, že XRP půjde podobnou cestou jako TRAC a vrátí stařičkou kryptoměnu zpět na její předchozí historické maximum na ceně 3,40 $.

Závěr

Nyní je řada na vás. Nasedli byste s důvěrou o své bezpečí do této rakety do vesmíru, nebo dnes raději zůstáváte nohama na rodné hroudě? Může Credible Crypto uspořádat let za oběžnou dráhu Země, nebo se jeho sny rozpadnou jako Drak na palubě Falcon 9? Kryptomarket nám časem ukáže, zda má tato analytická hádanka z dětské knížky rozdílů jen 5, nebo se nakonec ukáže být zcela jinou omalovánkou.

Disclaimer
Článek slouží k pobavení. KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Chcete lepší výhled na měsíc? Huobi někoho pošle do vesmíru ke svým 8. narozeninám

BlockFi zvyšuje úročení zůstatků u všech stablecoinů

Průzkum: Nízkopříjmoví zaměstnanci opouštějí práci díky ziskům z kryptoměn

 

2 thoughts on “XRP nastaveno na masivní průlom ceny! Credible Crypto je bullish: Seriál TNT

  1. Influencer očekává, že XRP půjde podobnou cestou jako TRAC a vrátí stařičkou kryptoměnu zpět na její předchozí historické maximum na ceně 3,40 $. – co to je za blábol? XRP přece nebyl nikdy přes 2USD. Kdyby byl tak už dávno nepracuju 😀

    1. Vždy mě to zamrzí. Ne, že by mi až tak vadilo, že se naši čtenáři mýlí, to se stane každému, ale v dnešní době je to tak běžné, až to bolí – z úkrytu kdesi na netu je snadné psát nám, že píšeme nějaké bláboly. Co takhle nějaká slušnost? I kdyby na zmíněné ceně nikdy nebyl, což byl na přelomu 2017 a 2018, je tak těžké napsat, že jsme se asi spletli? Je třeba hned být takto neslušný?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.