Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

30 tisíc Ethscriptions za prvních 18 hodin! Po vzoru bitcoinových Ordinals přichází nový typ NFT i na Ethereum

Ethereovými NFT tokeny inspirované bitcoinové Ordinals inspirovaly ethereovou komunitu ke vzniku nového typu NFT na Ethereu. Kruh se uzavírá.

 

Vitalik Buterin: Ethereum (ETH) „selže“ bez těchto 3 důležitých změn, které je třeba udělat prakticky současně

 

Za méně než šest měsíců se celkový počet Ordináls zapsaných na Bitcoinu vyšplhal z nuly na deset milionů.

Bitcoin Ordinals otevřely nový způsob, jak mintovat nezaměnitelné tokeny (NFT) a další digitální aktiva na blockchainu Ethereum. Protokol nazvaný Ethscriptions byl spuštěn v sobotu.

Ethscriptions vyvinul spoluzakladatel hudebního webu Genius.com Tom Lehman, který na Twitteru používá pseudonym Middlemarch.

Podle Lehamna aktiva Ethscriptions využívají „calldata“ Ethereum – data v rámci inteligentní smlouvy – k umožnění „levnějšího“ a „decentralizovanějšího“ procesu ražby ve srovnání s konvenčními metodami založenými na inteligentních smlouvách.

Lehman po prvních 18 hodinách uvedl, že projekt slaví úspěch s 30 tisíci novými NFT. Uvedl:

S téměř 30 000 Ethscriptions za <18 hodin bylo spuštění obrovským úspěchem! Děkujeme, že zde vidíte obrovský potenciál! Jsem na Ethscriptions 24/7, ale potřebuji vaši pomoc!

Uživatelé mohou ukládat obrázky do 96 kilobajtů, ale do budoucna protokol podle zakladatele umožní nahrávat různé typy souborů.

Lehmanova vlastní sbírka NFT na protokolu Ethscriptions nazvaná „Ethereum Punks se dočkala pozitivní odezvy komunity, přičemž všech 10 000 aktiv bylo mintováno téměř okamžitě.

Zájem byl údajně tak velký, že došlo k pádu oficiálního webu Ethscriptions.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Cenu Bitcoinu drží “poslední linie obrany!” Propad pod 50měsíční klouzavý průměr by byl kritický, říkají analytici

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *