Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Podle schválené dohody si zákazníci Binance.US uchovají schopnost vybírat prostředky po celou dobu soudu se SEC

Soudkyně okresního soudu Spojených států Amy Berman Jackson v sobotu schválila dohodu mezi Binance.US, Binance a americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC), která nahrazuje předchozí žádost komise o dočasný omezující příkaz (TRO), který by zmrazil všechna aktiva Binance.US.

 

Dvojice mužů byla právě obviněna z hacku kryptoburzy Mt. Gox! Bilyuchenko a Verner údajně odcizili 647 000 bitcoinů

 

S potěšením vás informujeme, že soud nevyhověl žádosti SEC o TRO a zmrazení aktiv na naší platformě, což bylo zjevně neodůvodněné jak fakty, tak zákonem, uvedla Binance.US na Twitteru.

Podle dohody budou mít přístup k prostředkům klientů pouze zaměstnanci Binance.US, dokud nebude soudní spor vyřešen. Zákazníci z USA si během celého tohoto období zachovají možnost vybírat finanční prostředky z obchodní platformy.

Dohoda mezi kryptoburzou a americkým regulátorem také brání jakémukoli přístupu pracovníků či vedení globální společnosti BInance k soukromým klíčům peněženek, hardwarovým peněženkám nebo root přístupu k nástrojům Amazon Web Services společnosti Binance.US.

Binace.US nadále popírá, že by špatně hospodařila s prostředky svých zákazníků. Uvádí:

Komise pro cenné papíry a burzy nikdy nepředložila žádné důkazy o zneužití majetku zákazníků. Ve skutečnosti právníci SEC začátkem tohoto týdne u soudu na dotaz soudce připustili, že nemají žádné důkazy, které by naznačovaly, že k něčemu takovému došlo.

SEC naopak může tvrdit, že díky dohodě zastavila potenciální převody z Binance.US na další subjekty. To by naznačovalo, že se regulátor domnívá, že Binance.US resp. Binance ve skutečnosti může provádět podobné přelivy kapitálu, jaké vyšly najevo v souvislosti s FTX a její sesterskou společností Alameda

.

Obžalovaní se repatriují do Spojených států, převedou na BAM Trading a potvrdí, že BAM Trading [společnost provozující Binance.US] drží, uchovává a kontroluje ve Spojených státech veškeré fiat měny a krypto aktiva, která jsou uložena, držena, obchodována nebo nahromaděná zákazníky, stojí ve smlouvě.

Kromě toho dohoda tvrdí, že Binance.US musí okamžitě přijmout opatření k zajištění „ověřeného písemného účetnictví“ účtů souvisejících s entitami BAM v hodnotě vyšší než 1 000 USD.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Hinmanovy dokumenty byly odpečetěny: Co vyplynulo z interní komunikace SEC související s nechvalným projevem?

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *