Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

#42 | Bitcoin, Vánoce, Silvestr a Nový rok 2020, TOP predikce 2019, hotovost v ohrožení: SPPN

Máme tady sobotní souhrn posledních novinek (SPPN), neboli zprávy týdne. Zde si projdeme, co se od vydání posledního dílu událo v kryptosvětě, na marketu, v komunitě kryptoměn i mimo ni. Jaká jsou nejaktuálnější témata, která kryptokomunita zaznamenala? Tentokrát jsme společně oslavili Nový rok 2020 a také 10. měsíců od založení Hodlera.

Hezký sobotní večer! Také první sobota v novém roce 2020 bude patřit přehledu zpráv a novinek. Tentokrát tu máme rekapitulaci zpráv z roku 2020, ale také několik těch, které patřily ještě do roku 2019. Řeč bude mimo jiné také o předsevzetích, pro které je nový rok vždy dobrou příležitostí. Ale pojďme už na novinky:

Souhrn novinek ze světa kryptoměn

Nejprve si všechny zprávy shrneme a následně ke každé přidáme pár slov. Každý odkaz a nadpis je klikatelný a dovede vás přímo na samostatný článek, kde si můžete o dané zprávě přečíst více informací.

Bitcoin

Kryptomarket

Ekonomika

Odpočinek

Oslava a Nový rok

Kryptomarket a nový rok

Začněme pohledem na trh. Bitcoin vytvořil na Nový rok a krátce po něm propad, který velmi rychle zase smazal. Nyní se cena Bitcoinu pohybuje na stejných hodnotách, jako před Vánoci, tedy v oblasti nad 7 200 USD. Dokonce jsme mírně výš, cca 7 350 $. Altcoiny na svou sezónu čekají prakticky od začátku downtrendu 2018, pokud nepočítáme krátké oživení na jaře minulého roku, které pro většinu z nich nemělo dlohého trvání.

Nový rok – nejhorší predikce roku 2019

Přišel Nový rok a tak jsme se podívali, kdo co sliboval a hlásal v roce 2019, resp. na predikce známých osobností či institucí. Těch nevydařených tu byla celá řada.

Trevon James –  BitConnect a šílená predikce navíc!

Korunu tomu všemu však nasadil až bývalý propagátor věhlasného ponzi – BitConnect. Trevor James svou predikci korunoval sázkou. Nechtěně si tak připravil hostinu, kterou by si nepřál zažít nikdo! Tento tah mu asi přinese určitou publicitu, ale posuďte sami, zda by vám to za to stálo.

Bitcoin

Co je Bitcoin (BTC) – Základy

S tím, jak se blížil Nový rok 2020, jsme revidovali úplně první článek, který vyšel na hodlerovi v den vzniku 3. 3. 2019. Tématem tohoto článku je samozřejmě Bitcoin!

VirtualProperty

Nesáhneme po každé spolupráci, ale domácí kryptosměnárna umožňující nakoupit si alespoň trochu výhodně Bitcoin, Ethereum a další kryptoměny nás přemluvila celkem snadno. Věříme, že VirtualProperty takovou směnárnou je a že stojí za doporučení. Zdaleka ne každý začátečník má chuť luštit cizojazyčné stránky a případně bojovat s podporou v angličtině. I proto je čeština a podpora Kč velkou výhodou.

  • Je tu nový rok a než začnete přikupovat, co takhle si udělat pořádek v heslech a zálohách?

Ekonomika

Boj proti hotovosti a souvislost s kryptoměnou

Co by přineslo zrušení hotovosti? Touto otázkou a její souvislostí s kryptoměnami jsme se zabývali v obsáhlejším ekonomicky laděném článku, patřícím spíše do edukativní části našeho obsahu.

Odpočinek

[Odpočinek] Vánoce na blátě ❅ Santa a Ježíšek…

Krásný Vánoční povídkový článek o Santovi a Ježíškovi, který jistě stojí za těch pár chvil. Odpočinek je důležitou součástí života a pokud to ještě nevíte, tak na našem webu vycházely odpočinkové články a články související s osobním rozvojem a bohatstvím nepravidleně po celý rok 2019. Nový rok nebude výjimkou a na tradici určitě navážeme i v tomto desetiletí.

Život, překážky, výzvy a příležitost na změnu

Co dodat, odpočívat se dá i užitečně. Třeba ve snaze o zlepšení svého života. Někdy stačí jen chvíle a člověku něco dojde, co ho zase posune někam dál…

Oslava a Nový rok

Měsíc s Hodlerem | 10 předsevzetí pro nový rok 2020

V tomto článku jsme vám představili rovnou 10 předsevzetí, která jsme si stanovili do nového roku. Všechny se pochopitelně týkají webu KryptoHodler. Pojďte se tedy přesvědčit, co jsme vám slíbili a jak to plníme. 🙂

Tip: Facebookovinky #2 | John McAfee se musel zbláznit! Longy na ATH, Twitter na blockchain, Itálie ruší cash, FED “tiskne” o závod

Závěr

Naše týdenní kryptozprávy a novinky jsou u konce. Ještě jednou vám přejeme, ať je pro vás nový rok 2020 rokem úspěchů, štěstí, lásky a prosperity! Máme před sebou nové desetiletí a něco nám říká, že to bude dekáda vzestupu Bitcoinu a kryptoměn. Buďme společně u toho, ať už těžíte, používáte, obchodujete, programujete, nebo jen rádi čtete a jedno slovo na závěr – HODL!

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Co by přineslo zrušení hotovostních plateb? Boj proti hotovosti a souvislost s kryptoměnou

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *