Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Amazon plánuje přijmout platby Bitcoinem do konce roku 2021, uvedl zasvěcený zdroj

Anonymní zasvěcená osoba promluvila o záměru společnosti Amazon vstoupit do éry plateb kryptoměnou. „Začíná to bitcoinem,” uvedl zdroj.

Amazon zavede kryptoplatby

Bitcoinem již brzy budou platit zákazníci monstra v oblasti elektronického obchodování. Online gigant Amazon podle anonymního zdroje citovaného v londýnských obchodních novinách City AM plánuje přijmout platby hlavní kryptoměnou v tomto roce. Mohlo by jít o start širšího masového přijetí kryptoměny. Pro maloobchodní společnost se navíc údajně jedná o rozsáhlý strategický směr do budoucnosti.

„Nejde jen o procházení návrhů na nastavení platebních řešení pro kryptoměny v určitém okamžiku v budoucnosti. – Jedná se o úplnou a dobře diskutovanou nedílnou součást budoucího mechanismu fungování Amazonu,” uvedl anonymní zdroj.

Začíná to Bitcoinem

Rozhodnutí o přijetí kryptoměny údajně pochází ze samotného čela Amazonu, uvedl zdroj s odkazem na Jeffa Bezose. Vedoucí pracovníci pak plánují použít také další kryptoměny z řad zavedených altcoinů. Bitcoin je tedy pouze prvním krokem v kryptoměnových ambicích Amazonu, které mají později zahrnout také vlastní kryptoměnu společnosti. Ačkoli o této kryptoměně a její potenciální podobě nejsou známy další podrobnosti, zdroj uvedl, že by mohla být spuštěna již v roce 2022.

Začíná to bitcoinem – toto je klíčová první fáze tohoto krypto projektu a směrnice přichází od samého vrcholu … sám Jeff Bezos. […] Ethereum, Cardano a Bitcoin Cash přijdou na řadu dříve, než přinesou online osm nejpopulárnějších kryptoměn,”

dodala anonymní zasvěcená žena novinám. Nebude to dlouho trvat, protože plány již existují a pracují na nich od roku 2019.”

Přípravy vrcholí a již brzy podle zdroje dojde k oznámení:

„Celý tento projekt je do značné míry připraven k uvedení.”

Závěr

Amazon se podle anonymního zdroje připravuje od roku 2019 na zavedení krypto plateb. Plán zahrnuje přijetí Bitcoinu. Poté má následovat přijetí také dalších hlavních kryptoměn, než nazraje čas na emisi vlasního nativního tokenu. „To se pak stane víceúrovňovou infrastrukturou, kde můžete platit za zboží a služby nebo vydělávat tokeny ve věrnostním programu. Zatím k tomu není moc co dodat, ale můžete si být jisti, že plán Bitcoin bude pečlivě sledován, protože se budou zkoumat možnosti vlastní verze kryptoměny společnosti Amazon,” uzavírá zdroj.

Konkurence Blockchainu? Amazon Představil Kvantovou Databázi

Elon Musk: Jeff Bezos by měl nechat rozpadnout Amazon

Amazon, Facebook a Microsoft | 3 giganti a jejich blockchainové plány

Nová regulace akciových tokenů se blíží, říká předseda SEC Gary Gensler

Axe a jeho limitovaná dogecoinová edice deodorantů bude v ČR nedostupná: Dogecan

Příliv miliardy USD do ETH; Studie Fidelity potvrzuje vysokou poptávku; Grayscale “100%” vydá ETF: Zprávy z institucí

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *