Bidenův výkonný příkaz k prozkoumání zřízení CBDC je nejzrádnější čin v historii USA: Kiyosaki

Robert Kiyosaki, Kiyosaki, Bohatý táta, investor

Robert Kiyosaki se pustil do ostré kritiky prezidenta USA Bidena, za jeho výkonný příkaz ohledně kryptoměn a možného zavedení digitální měny centrální banky, tedy CBDC.

Kiyosaki reaguje na bidenův výkonný příkaz

Ve svém nedávném tweetu Kiyosaki reagoval na výkonný příkaz prezidenta Joe Bidena podepsaný na začátku března. Jde o nařízení, kterým Biden nařídil vytvořit vládní pozici ohledně kryptoměn a prozkoumat možné vytvoření CBDC.

Investor a autor knih o finanční gramotnosti to definoval jako „nejzradnější čin v historii USA.“ Dále uvádí:

Je to komunismus ve své nejčistší podobě, vytvoření digitální měny centrální banky CBDC. Zůstaňte vzhůru. Nalaďte si Rickardse. Vypněte Bidena. Opatrujte se.”

Kiyosaki odkazoval na Jima Rickardse, bývalého zasvěceného pracovníka CIA, ekonoma a investičního bankéře se 40 lety zkušeností na Wall Street. Rickards je známým kritikem CBDC, což nazval „bitcoinův zlý bratranec.“

Advertisement

Kiyosaki je fanouškem Bitcoinu a decentralizace, kterou přináší, jak nedávno uvedl, a zároveň vyzývá investory, aby se připravili na to, co nazval „největší výprodej na Zemi.“ Ten má podle něj nastat po předpokládaném prasknutí bubliny, včetně Bitcoinu, nemovitostí, stříbra a zlata, za výhodné ceny.

3 fakty, které FED opomenul během kritiky stablecoinů a propagace CBDC [Komentář]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.