Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance tlačí na interní DeFi s novým 100milionovým $ fondem zaměřeným na Smart Chain

DeFi chce mít burza Binance pěkně na své interní platformě Smart Chain. Upřímně řečeno, nabízí se otázka, zda se časem přesune DeFi hype na burzy, podobně jako svého času ICO ve své burzovní podobě IEO. Dokáže to Binance centralizovat se svým blockchainem a novým fondem?

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Před jakoukoli investicí vždy proveďte vlastní průzkum.

Binance přichází s DeFi fondem

Zpráva přichází po nedávném spuštění mainnetu blockchainu kompatibilního s ethereem se silným zaměřením na decentralizované finance –  Smart Chain. Nyní burza zdvojnásobuje své úsilí ve strategii přilákat projekty ze sféry DeFi.

Ve čtvrtek na summitu World of DeFi oznámil generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao, že burza spouští nový investiční fond ve výši 100 milionů dolarů. Ten se zaměřuje na projekty založené na platformě Smart Chain.

Financování projektů na blockchainu Binance

Společnost říká, že maximální investice poskytnutá novým fondem bude ve výši 100 000 $. To je na poměry kryptosvěta ještě poměrně malá částka. Případné další prostředky však můžou být poskytovány prostřednictvím stávajících investičních kanálů, jako jsou Binance X, Binance Labs a další.

Část prostředků pak bude sloužit na zavedení likvidity u projektů, které projdou audity, za které si pak Binance, v rámci spolupráce se společností Certik, bude účtovat „nízký poplatek za služby auditu a zrychlené možnosti procesu auditu.“

Závěr

Jedním z cílů je spojit centralizované finance (a burzy), neboli CeFi, s hnutím DeFi. Projekty pak budou těžit výhody z rozsáhlé stávající uživatelské základny společnosti Binance. Zákazníci pak získají „DeFi zážitek“ v mezích centralizované platformy prostřednictvím iniciativ, jako je Launchpool .

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *