Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin brzy rozbije 250 000 $ za BTC, říká miliardář Tim Draper! Kdy k tomu podle Drapera dojde?

Miliardář rizikového kapitálu Tim Draper predikuje více než desetinásobný růst na cenovce krále kryptotrhů. Ve své předpovědi konkrétně říká, že se v nepříliš vzdálené době posune na čtvrt milionu dolarů.

 

Cena Bitcoinu útočí na 26 tisíc dolarů, když inflace v USA dosáhla 6 % podle ministerstva práce Spojených států

 

Draper říká, že Bitcoin je na začátku další ze svých parabolických rally. Díky nadcházejícímu bul runu bude podle investora největší krypto aktivum generovat zisky kolem 1 000 % za méně než dva roky.

To je určitý odklon od dřívější předpovědi, kdy rizikový investor prohlásil, že BTC dosáhne topu do šesti měsíců po implozi kryptoburzy FTX. Tehdy uvedl, že investoři budou pravděpodobně hledat útočiště ve vysoce kvalitních a decentralizovaných digitálních aktivech, jako je Bitcoin.

Nyní Draper, který na počátcích investoval do Coinbase, Hotmailu, Skype, Tesly či Twitteru, říká, že k tomu dojde do konce příštího roku:

Jsem si téměř na 100 procent jistý, že za 18 měsíců budu mít pravdu.

Dále uvedl:

Decentralizované kryptoměny jako Bitcoin, Tezos, Bitcoin Cash, Aragon a Cardano jsou mnohem lepší než centralizované kryptoměny. Nevím, proč někdo stále drží centralizované krypto, pokud to nemá konkrétní účel jako XRP nebo ETH.

Člověk by si myslel, že FTX/FTT poskytl tuto lekci.

Draper se připojuje k řadě dalších investorů, kteří zveřejnili své vlastní predikce ceny Bitcoinu nebo jiných digitállních aktiv.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Meta oznamuje ukončení projektu zapojení NFT tokenů na platformách Instagram a Facebook

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *