Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin nyní čeká parabolický růst, říká Credible, ale DonAlt varuje před zvýšeným rizikem velkého výprodeje

Tradeři s velkým počtem příznivců na sociálních sítích se neshodnou v otázce následujícího cenového kroku Bitcoinu. Hlavní kryptoměnu čeká parabolický růst, nebo velká korekce.

 

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

 

Oblíbený pseudonymní analytik DonAlt se domnívá, že celý růst od začátku roku je jen vlnkou či korekcí v bear marketu. Scénář by mohl znamenat, že bude medvědí trh pokračovat a ještě nemáme nejhorší část kryptozimy za sebou.

Uvedl:

Riziko poklesu je nyní výrazně vyšší než před šesti měsíci. Nyní, když memecoiny přibývají a podvodníci podvádějí každého, koho mohou, je stále méně důvodů, proč jít nahoru. Jen je potřeba najít důvod k atomovce [poz. překl.: ve smyslu brutálního propadu].

Trader ještě dodal, že nečeká na nové dno a vše pod 20 tisíci dolarů za BTC je podle něj dobrá nákupní cena.

Podle analytika Credible by se Bitcoin mohl zkorigovat až na 25 000 USD a stále být dobré v pozici pro zážeh další fáze své parabolické rally.

Největší konsolidace, nejpomalejší vzestup nahoru se odehrává na základnách těchto parabol. Neočekávejte, že k těmto typům konsolidací dojde, jakmile se začneme pohybovat k 30 000 USD, 40 000 USD (nebo) 50 000 USD. Bude to rychlé. Bude to agresivní. Bude to rychlejší, než většina očekává, a pravděpodobně to spoustu lidí zaskočí.

 

 

Credible hovoří o pomalé konsolidaci, která potrvá asi dva měsíce, než cena Bitcoinu vystřelí nahoru.

Právě teď jsme v květnu. Do července, maximálně dvou měsíců, bychom měli být zase na cestě nahoru… To by nás mělo dostat na 40 000 $. A opět, v tu chvíli nečekejte tak hluboké konsolidace.

V době, kdy buudeme na 40 000 nebo 50 000 dolarech.., nám nic nebrání jít na nová historická maxima… Tady nekončíme… Budeme na nových historických maximech, než se nadějete, a podle mého názoru určitě před rokem 2024.

Oba analytici mají svůj pohled a vy mějte ten svůj. Články o predikcích ceny slouží pro pobavení a řadu z vás hodně baví. Při obchodování však používejte vlastní rozum.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

48 % Američanů se obává o bezpečnost svých bankovních vkladů! Proč je Bitcoin i přes kolísající poplatky důležitý?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *