Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Neuvěřitelné období skončilo, říká Warren Buffett: Jeho Berkshire Hathaway se zbavila akcií za 13,30 miliardy dolarů

Legendární investor Warren Buffett prodal nezanedbatelné množství akcií. Zdá se, že si připravuje hotovost na případný propad na finančních trzích.

 

Bitcoinové poplatky poprvé od roku 2017 překonaly odměnu za blok! Dávejte pozor, blockchain BTC zahlcují NFT tokeny

 

Buffettova společnost Berkshire Hathaway v 1. čtvrtletí podle pravidelné zprávy odprodala akcie v hodnotě 13,30 miliardy dolarů a zvýšila expozici v hotovosti a státních dluhopisech Spojených států.

2,9 miliardy dolarů vložila do akcií jiných veřejně obchodovaných společností a 4,4 miliardy dolarů na nákup vlastních akcií. Hotovost pak za 1. čtvrtletí zvýšila o 2 miliardy dolarů na 130,60 miliardy USD .

Dvaadevadesátiletý investor také známý jako Věštec z Omahy hovoří o nadcházejícím období, které nebude příjemné. Buffett říká:

Většina našich podniků letos vykáže nižší příjmy než loni. Neuvěřitelné období pro americkou ekonomiku se v posledních šesti měsících chýlí ke konci.

Vzhledem k množství hotovosti se zdá, že se Buffett připravuje na potenciální krach na trzích. Berkshire Hathaway ma nyní nejvíce hotovosti od roku 2021. Další prostředky pak drží v krátkodobých státních dluhopisech.

Bitcoin naopak mezi aktivy Buffettovy investiční společnosti nenajdete. Miliardář je jeho známým odpůrcem a pravidelně se k němu nelichotivě vyjadřuje.

V dubnu investor uvedl, že digitální hotovost nemá žádnou vnitřní hodnotu a že ti, kdo do Bitcoinu investují, v podstatě hazardují.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *